Droga ze Świętego Gaju do Kwietniewa gotowa!

2021-07-26 18:01:42(ost. akt: 2021-07-26 14:37:37)

Autor zdjęcia: Zbigniew Lichuszewski/facebook.com

Zakończył się remont drogi ze Świętego Gaju do Kwietniewa. - To jest nowa jakość, bo z szutrowej drogi powstała piękna, nowoczesna droga z dużym chodnikiem prowadzącym do cmentarza w Kwietniewie - mówił Zbigniew Lichuszewski, wójt gminy Rychliki.
Droga została oddana do użytku. - Przejedźcie się i zobaczcie, jak jedna z najgorszych dróg w naszej gminie zmieniła się i jaka jest teraz ładna, zapraszam - zachęca wójt na swoim profilu na facebooku.

Jak informuje Zbigniew Lichuszewski, w tygodniu nastąpił odbiór techniczny i już oficjalnie można korzystać z tego połączenia. - Jest to droga, która ma bezpośrednie znaczenie dla wielu naszych mieszkanców. Mnie bardzo cieszy chodnik na odcinku od Kwietniewa do cmentarza. Jest to najbliższe połączenie Rychlik ze Świętym Gajem i alternatywna droga do Elbląga - zaznacza wójt.

- Zakończona budowa kolejnego odcinka drogi na terenie naszej gminy pokazuje, że współpraca samorządów popłaca. Szerokiej drogi - kończy Zbigniew Lichuszewski.

K


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. młody #3071633 | 145.237.*.* 27 lip 2021 09:09

    A z Kwietniewa do Dzierzgonia można koła pogubić.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. CARAMEL #3071604 | 185.253.*.* 26 lip 2021 20:19

    Uzyskanie legalnej firmy kredytowej zawsze było dużym problemem. Do klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują na nie rozwiązania. Kwestia kredytu i przedpłat to coś, o co klienci zawsze martwią się, szukając pożyczki u legalnego pożyczkodawcy. Jednak dzięki firmie HILLTOP FINANCE dokonaliśmy tej zmiany w branży pożyczkowej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką pożyczkę (hilltopfinance@pm.me)(hilltopfinancefir m@gmail.com)

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz