środa, 18 maja 2022. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Wybieramy najfajniejszą wieś [PLEBISCYT]

2021-08-12 08:00:00 (ost. akt: 2021-08-12 08:38:48)

Autor zdjęcia: www.pixabay.com

Żyje się tutaj jak w bajce — czas płynie powoli, sąsiedzi są wspaniali, a Ty każdego dnia cieszysz się, że mieszkasz właśnie w tym miejscu. Pomóż nam wybrać najfajniejszą wieś powiatu elbląskiego, na zgłoszenia czekamy do 25 sierpnia.

Zawsze możesz liczyć na pomoc sąsiada, gdzie nie spojrzysz, masz przed sobą przepiękne widoki, a do tego wszystkiego wieś, w której mieszkasz, pochwalić się może niezwykłą historią? A może klubem sportowym, świetlicą, lub ciekawymi wydarzeniami, które mieszkańcy regularnie organizują?

Chętnie dowiemy się więcej o miejscu, w którym mieszkasz! Ale zanim nam o nim opowiesz, zgłoś swoją wioskę do naszego plebiscytu, dzięki któremu wspólnie wybierzemy najfajniejszą wieś w okolicy!

Zabawa rozpoczyna się 12 lipca i potrwa do końca sierpnia 2021. Zgłoszenia przyjmujemy od 12 lipca do 25 sierpnia, wysyłajcie je na adres gazeta@dziennikelblaski.pl.

W tytule maila wpiszcie "Najfajniejsza wieś", a w treści podajcie jej nazwę. Mile widziane są zdjęcia i krótki opis miejsca, w którym mieszkacie. Oprócz zdjęcia zgłaszający mogą nadesłać także link do filmu osadzonego na Facebooku lub Youtube. Filmiki zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej.

Plebiscyt rozgrywa się w dwóch kategoriach — Najfajniejsza Wieś 2021 — kategoria wsie będące siedzibą gminy i Najfajniejsza Wieś 2021 — wsie nie będące siedzibą gminy.

W obu kategoriach o zwycięstwie decyduje liczba prawidłowo oddanych głosów. SMS-owe głosowanie rozpocznie się wraz z wpłynięciem pierwszego zgłoszenia, a tytuły Najfajniejszej Wsi 2021 trafią do tych miejsc, które zdobędą najwięcej głosów naszych Czytelników i Czytelniczek.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, dzięki której wszyscy będziemy mieli szansę lepiej poznać naszą okolicę i usłyszeć o niesamowitych miejscach i społecznościach! Nie czekaj, zgłoś swoją wieś!
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. andzzia #3072771 | 46.165.*.* 12 sie 2021 22:23

    Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.e-sponsorka.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz