Kolejny weekend ze szczepieniami

2021-07-31 09:00:00(ost. akt: 2021-07-30 10:11:28)

Autor zdjęcia: UM Elbląg

W tenweekend mieszkańcy Elbląga, okolic oraz turyści będą mieli kolejną możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji, jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Wykonywać je będzie wykwalifikowany personel medyczny Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.
W sobotę 31 lipca 2021 r. zaszczepić będzie można się w Bażantarni (na polanie przy wiatach), podczas „Biesiady na polanie” w godz. od 16.00 - 20.00.

W czasie akcji, w specjalnym namiocie profilaktycznym będzie można również skorzystać z konsultacji z lekarzem i pielęgniarką. Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści pomogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje i rozwiać wszelkie wątpliwości dot. szczepień.

W najbliższą niedzielę natomiast tj.: 1 sierpnia 2021 r. szczepienia wykonywane będą na terenie Parafii p.w. Św. Wojciecha w Elblągu, ul. Wiejska 4 w godzinach 8.00-15.00.

- Serdecznie zachęcam osoby, które jeszcze się nie zaszczepiły do skorzystania z tej możliwości. Tylko w ten sposób możemy uchronić się przed kolejną falą pandemii i ograniczeniami naszego życia gospodarczego i społecznego – zaznacza prezydent Witold Wróblewski.

Przypominamy, że szczepienia wykonywane będą bez konieczności wcześniejszej rejestracji, wystarczy przyjść do wskazanych punktów szczepień z dowodem tożsamości i zaszczepić się.

UM Elbląg