Czwartek, 29 września 2022. imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

BAJKOWY DZIEŃ w DINOPARK-u

2021-07-30 14:20:59 (ost. akt: 2021-08-03 08:17:15) Artykuł sponsorowany

Twoje dzieci będą wspominać ten dzień z uśmiechem na twarzy!
Przeżyją niesamowitą, bajkową przygodę!

7 sierpnia Dinopark Malbork zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi. Przygotował dla nich moc wspaniałych atrakcji — poza dinozaurami spotkacie też postacie z bajek. Czeka też wiele niespodzianek.

Piana party, bańki mydlane, malowanie twarzy — wszystko to w ramach sobotniej imprezy!

Obrazek w tresci

Masz swojego ulubionego bohatera?

To najlepszy czas, aby się za niego przebrać!

To może być najwspanialszy dzień ze wszystkich wakacyjnych dni, który jeszcze długo nasze pociechy będą wspominać.

Dzieci uwielbiają imprezy, na które przychodzą w przebraniu. Dlatego chętnie pokażą się u nas w swoim stroju.

Zaskoczcie nas swoim przebraniem za ulubionego bohatera!

Właśnie w sobotę 7 sierpnia czekamy na wszystkie bajkowe postacie, które spędzą z nami ten wyjątkowy dzień.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą przypominamy, że DinoPark Malbork to super park, w którym spotkać można

fantastyczne dinozaury, imponujące smoki, spędzić czas w parku linowym, kinie lub na ogromnym placu zabaw — wszystko to w jednym miejscu niedaleko Elbląga!


Chcesz zapewnić dzieciom i sobie dzień pełen wrażeń? To miejsce właśnie dla Ciebie!
Główną atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna, w której mamy okazję spotkać około czterdziestu ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce dydaktycznej o długości 1350 metrów zobaczycie jak wyglądały setki milionów lat temu. Co ciekawe — eksponaty wydają dźwięki, ruszają głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem — imitując oddychanie! Podobno smoki są potomkami olbrzymich mięsożernych dinozaurów, takich jak np. tyranozaur, dlatego ich też w malborskim Dinoparku nie zabrakło. Po wycieczce na terenie parku możemy odpocząć i zjeść obiad albo coś słodkiego, w parku jest bogate zaplecze restauracyjne. I po odpoczynku możemy pójść prosto do parku linowego Malborkstones.

Obrazek w tresci


Park zapewnia atrakcje na cały dzień! — Wybraliśmy się do Malborka z myślą o naszych dzieciach — opowiada pani Marzena. — Okazuje się, że nie tylko dzieci świetnie się tam bawiły! My z mężem również bardzo miło spędziliśmy tam czas. I co najważniejsze — dzieci po takim całym dniu wieczorem w końcu były zmęczone i bardzo szczęśliwe.

— Bardzo dobrze, że pomyśleli o jedzeniu, każdy coś dla siebie wybierze — mówi pani Krystyna, która do parku przyjechała z wnuczkami. — Trochę zgłodniałyśmy po tej wycieczce. Ale muszę przyznać, że te dinozaury są świetnie zrobione. I mi i dziewczynkom bardzo się tu podobało. Już zapowiedziały, że wrócą tu z rodzicami.

Szczegóły na: www.dinopark.malbork.pl i na facebooku parku.