Elbląskie Święto Chleba: Tulia, Piersi i Sarsa. Zobacz program

2021-08-16 18:18:14(ost. akt: 2021-08-16 11:47:35)
Zdjęcie ilustracyjne – archiwum

Zdjęcie ilustracyjne – archiwum

Autor zdjęcia: JO

Już w dniach 27-29 sierpnia w Elblągu odbędzie się długo wyczekiwana impreza. Kto pojawi się w mieście z okazji tegorocznego Święta Chleba? I jakich atrakcji możemy się spodziewać?
Elbląg zakończy wakacje trzydniową imprezą, podczas której będzie można posłuchać muzyki na żywo, skosztować regionalnych produktów, wziąć udział w ciekawych warsztatach i spróbować swoich sił w wyścigu smoczych łodzi.

W piątek 27 sierpnia czeka nas między innymi FIND – czyli Fajna Impreza na Dziedzińcu, za to wieczorem dwa koncerty – Birds No Fly i Piersi wystąpią na Wyspie Spichrzów.

Sobota to przede wszystkim warsztaty pirograficzne i literackie, kiermasz książek i wystawa amerykańskich samochodów. O 11 wyścig smoczych łodzi, a od 11 do 14 wspólne gotowanie z Elbląskim Klubem Szefów Kuchni. O 16:30 na placu przy katedrze zaśpiewa Sarsa, o 18 Marek Piekarczyk, a o 20 zespół Tulia.

W niedzielę warsztaty garncarstwa i wypieku chleba, występ grup rekonstrukcyjnych i kolejna dawka muzycznych wrażeń – o 15 koncert Lovesongs w wykonaniu Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, o 17:30 wystąpi Dikanda, a o 19 Żywiołak.

Święto Chleba 2021 – PROGRAM
Fot. UM Elbląg
Święto Chleba 2021 – PROGRAM


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. SUSAN BENSON #3073005 | 185.212.*.* 16 sie 2021 21:30

    Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata - Musisz wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Wha tsApp/Telegram: +447903159998 Pośrednicy/konsultanci /brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

    odpowiedz na ten komentarz