Sobota, 4 grudnia 2021. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Zabił bezdomną? Kamil D. znów stanie przed sądem

2021-10-12 08:24:11 (ost. akt: 2021-10-12 08:28:38)
Druga rozprawa podejrzanego o morderstwo Kamila D. odbyła się 10 września

Druga rozprawa podejrzanego o morderstwo Kamila D. odbyła się 10 września

Autor zdjęcia: kk

Do wstrząsającej zbrodni doszło w nocy z 30 czerwca na 1 lipca ubiegłego roku. Z rąk Kamila D. miała wówczas zginąć bezdomna kobieta. We wtorek 12 października oskarżony ponownie stanie przed sądem.

Do zbrodni, która wstrząsnęła Elblągiem, doszło w nocy z 30 czerwca na 1 lipca ubiegłego roku. To właśnie wtedy nienotowany wcześniej Kamil D. gołymi rękoma miał pozbawić życia bezdomną, którą spotkał przy skrzyżowaniu Rycerskiej z Tysiąclecia.
Zobacz także: Morderstwo kobiety w Elblągu. Oskarżony pamięta tylko, że kogoś bił Morderstwo kobiety w Elblągu. Oskarżony pamięta tylko, że kogoś bił W swoich początkowych wyjaśnieniach przyznawał się do zarzucanego mu czynu. Na sali rozpraw powiedział jednak: — Nie wiem, czy zabiłem. Do tej pory nie...

Pierwsza rozprawa odbyła się 21 czerwca, oskarżony powiedział wówczas: — Nie, wiem, czy zabiłem. Do tej pory nie wiem, czy to zrobiłem.

Podczas drugiej rozprawy — 10 września — przesłuchano kolejnych świadków. Wśród nich była m.in. mieszkanka bloku, znajdującego się nieopodal miejsca zbrodni.

Wśród przesłuchiwanych znalazł się również syn zamordowanej, który nie utrzymywał z matką kontaktu od dłuższego czasu. Natomiast trójka rodzeństwa oskarżonego odmówiła składania zeznań. Po zakończeniu rozprawy przyznali jednak, że są w szoku.

We wtorek 12 października o 9:00 oskarżony ponownie stanie przed sądem. Kamilowi D. grozi dożywocie.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB