Skiny do Minecraft – o czym mowa?

2021-10-21 13:08:01(ost. akt: 2021-10-21 13:16:52)   Artykuł sponsorowany
Minecraft to gra o niemal nieograniczonych możliwościach: gracze mogą tworzyć niezwykle szczegółowe konstrukcje wiosek i nie tylko. Nie dotyczy to jednak wyglądu standardowych postaci, które pozostawiają wiele do życzenia. Czym są skiny? Podpowiadamy.
Czym są skiny?
Skiny do minecraft to w zasadzie zbiór kolorowych wzorów, którymi można ogólnie pokryć strukturę oprogramowania, aby zmienić jego wygląd. W Minecrafcie możliwa jest zmiana wyglądu gracza – jego skina. Zasadniczo każdy gracz ma standardową skórkę, która nazywa się „Steve” lub „Alex” , który zależy od UUID gracza. Jeśli chcemy mieć inny wygląd, możemy przesłać zmodyfikowaną skórkę. Skin gracza jest zapisywany w pliku graficznym png. Może mieć dwa rozmiary: 64 × 32 piksele — w tym formacie gracz ma cztery różne części ciała: głowę, tułów, ramię i nogę. Istnieje również nakładka, którą można założyć wokół głowy. Drugi rozmiar to 64 × 64 piksele — w tym formacie ma dwie różne ręce i nogi. Ponadto można założyć pokrowiec wokół każdej z sześciu części ciała, a nie tylko wokół głowy. Istnieją również dwa różne modele graczy — jest to czysta figurka budowlana bez skórki o grubość ramienia 4 piksele („Steve”) i o grubości ramienia 3 piksele („Alex”). Wybór, który z dwóch modeli graczy powinien zostać użyty, możemy zmienić na własnym profilu.

Gdzie pobrać darmowe skórki?
Na Nova Skins możemy znaleźć gotowe skórki. Możemy je pobrać lub dodać do swojego konta Minecraft za pomocą jednego przycisku. Jeśli nie znajdziemy tego, czego szukamy w Nova Skins, Minecraftskins.com jest dobrą alternatywą. Istnieje wiele darmowych skórek dostępnych do pobrania w Internecie. Za pomocą funkcji wyszukiwania możemy poruszać się po tysiącach skórek ze wszystkich możliwych obszarów.

Jak zmienić skiny do Minecraft?
Aby zmienić skórkę, mamy kilka opcji. Możemy tworzyć własne skórki do Minecrafta na stronie Nova Skin. Jest to naprawdę bardzo proste. Następnie pobieramy gotowy wygląd. Alternatywnie, możemy znaleźć duży wybór już stworzonych skórek na MinecraftSkins.com. Od prostych po fantazyjne. Następnie zmieniamy skórkę w Minecraft — otwieramy stronę Minecraft i logujemy się na swoje konto. Przechodzimy do kategorii „profil” na górze i widzimy teraz element „zmień skórkę”. Klikamy przycisk „przeglądaj” i wybieramy obraz, który właśnie pobraliśmy lub utworzyliśmy. Następnie potwierdzamy proces za pomocą „prześlij obraz” i „zmień”. Gotowe, skin został zmieniony.

Artykuł powstał przy współpracy z https://scroll.morele.net.