Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Elblągu odwołana

2021-10-22 13:45:50(ost. akt: 2021-10-22 12:01:02)
Urząd Miejski w Elblągu

Urząd Miejski w Elblągu

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Zaplanowana na 26 października nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce została odwołana z powodu znaczącego wzrostu zachorowań na koronawirusa.
Na najbliższy wtorek zaplanowano nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Elblągu z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce. W programie były przemówienia okolicznościowe, prelekcja i wręczenie medali okolicznościowych.

— Uprzejmie informujemy, że XIXA uroczysta sesja Rady Miejskiej w Elblągu, zaplanowana na dzień 26.10.2021 r., została odwołana z uwagi na znaczący wzrost zachorowań związanych z pandemią koronawirusa — przekazał dziś Urząd Miasta.

Z informacji wynika, że posiedzenia Komisji Rady i najbliższa sesja Rady zaplanowana na 4 listopada, odbędą się w trybie zdalnym.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Davina Claire #3078599 | 195.78.*.* 22 paź 2021 23:20

    Dzień dobry; Jeśli pilnie potrzebujesz pożyczki, Złóż wniosek o pożyczkę w Novelty Finance. Nazywam się Davina Claire, jestem dyrektorem finansowym Novelty Finance. Zwróciłem uwagę, że osoby prywatne i firmy mają tak duże trudności z uzyskaniem kredytu w bankach lub innych instytucjach finansowych. Moja firma (Novelty Finance) jest tutaj, aby udzielić Ci pożyczki, której potrzebujesz. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail: noveltyfinances@gmail.com LUB wyślij wiadomość na WhatsApp pod numerem +447915601531 Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój styl życia, czy masz do czynienia z nieoczekiwanym wydatkiem, pożyczka z NOWOŚCI FINANSÓW jest tym, czego potrzebujesz. NOVELTY FINANCE jest elastyczny: możesz pożyczyć do piętnastu milionów euro (15 000 000,00 euro), z odpowiednimi okresami spłaty do 30 lat. Możesz ubiegać się o pożyczkę zabezpieczoną lub niezabezpieczoną. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności przy bardzo niskim oprocentowaniu. Co zyskujesz, składając wniosek w Novelty Finance: √ Natychmiastowy dostęp do Twoich środków po zatwierdzeniu. √ Konkurencyjne stopy procentowe (3% rocznie) √ Elastyczne warunki spłaty √ Możliwość szybszej spłaty kredytu √ Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych środków √ Nie będziesz spieszył się ze spłatą pożyczki, będziesz miał czas na rozpoczęcie spłaty pożyczki. √ Brak ukrytych opłat Jak złożyć wniosek: Ubieganie się o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby fizyczne zainteresowane złożeniem wniosku o pożyczkę w Novelty Finance i potrzebują więcej informacji na temat oferty pożyczki, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres (noveltyfinances@gmail.com) LUB wysłać wiadomość na WhatsApp pod numerem +447915601531, aby uzyskać więcej informacji i informacje ustne. & C's Zastosuj.

    odpowiedz na ten komentarz