Koncert Katarzyny Badyny w Elblągu. Darmowe wejściówki czekają

2021-11-16 13:38:20(ost. akt: 2021-11-16 11:30:54)
Katarzyna Badyna wystąpi 27 listopada w elbląskim "Światowidzie"

Katarzyna Badyna wystąpi 27 listopada w elbląskim "Światowidzie"

Autor zdjęcia: CSE "Światowid"

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 27 listopada br. o godz. 19.00 na występ muzyczny Katarzyny Badyny znanej również pod pseudonimem artystycznym Cathrene Moon. Koncert odbędzie się w ramach nowego cyklu Światowida pn. „Spotkania z muzyką”. Wstęp jest bezpłatny – wejściówki są dostępne w kasie CSE „Światowid”.
„Spotkania z muzyką” to nowa propozycja w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, której celem jest organizacja cyklicznych prezentacji muzycznych młodych artystów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Będą to prezentacje zarówno instrumentalne, jak i instrumentalno-wokalne.

27 listopada w Galerii Nobilis w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, zobaczymy Katarzynę Badynę występującą pod pseudonimem artystycznym Cathrene Moon. W trakcie występu pt. „Pomiędzy ciszą” usłyszymy piosenki autorskie artystki, ale i covery znanych artystów.

Katarzyna Badyna (Cathrene Moon) – elblążanka z muzyką związana od zawsze. Pierwsze kroki stawiała w chórze szkolnym, kościelnym oraz akademickim. Przez wiele lat występowała na licznych imprezach okolicznościowych oraz tematycznych, poszukując własnych muzycznych inspiracji.

Artystka o sobie: – Jestem muzykiem intuicyjnym – amatorem i z pasji do muzyki tworzę autorskie utwory. Od kilku lat gram na gitarze klasycznej i akustycznej. Świat muzyki przenosi mnie w inny wymiar, ubarwia otaczającą rzeczywistość. Pozwala się wyciszyć w pędzie otaczającego nas świata. Dużą wagę przywiązuję do znaczenia słowa w przekazie utworu. Prezentowane utwory są wynikiem mojego rocznego muzycznego projektu. Zaprezentuję piosenki autorskie, więc będzie to mój debiut, którym pragnę się z Państwem podzielić. Zapraszam do muzycznej podróży.

Data i godzina: 27.11.2021 r. | godz. 19.00

Miejsce: Galeria Nobilis | Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Odbiór wejściówek w kasie CSE „Światowid”: Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30.

CSE "Światowid"

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Opop #3081314 | 188.147.*.* 16 lis 2021 18:14

    Powodzenia Kasiu!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz