Czwartek, 6 października 2022. imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Czy wszechświat nam sprzyja? Odpowiada Joanna Kaszuba

2021-12-25 12:00:02 (ost. akt: 2021-12-30 11:52:16)

Autor zdjęcia: pixabay

To pytanie zadajemy sobie dosyć często — zwłaszcza kiedy musimy podjąć ważne dla nas decyzje. Ale czy da się na nie odpowiedzieć? Okazuje się, że tak. Dużo zależy od tego, czy wiemy, w jakim roku numerologicznym jesteśmy.

Nie od dziś wiadomo, że wszystko we wszechświecie jest wibracją, a numery mają ogromny wpływ na nasze życie. Jeżeli więc wiemy, w jakim roku numerologicznym jesteśmy, możemy lepiej sobą zarządzać w danym czasie i podejmować właściwe decyzje. Jeżeli tego nie wiemy — dana wibracja i tak na nas wpływa, ale nie jesteśmy tego świadomi, a numerologia służy właśnie temu, by korzystać świadomie z wiedzy znanej już w starożytnych Indiach i Egipcie — zaczyna Joanna Kaszuba, numerolożka i terapeutka psychobiologii.

— Numerologia to dziedzina wiedzy, która w trafny sposób określa nasze cechy charakteru, osobowości oraz sytuacje życiowe. Lata numerologiczne mają 9 cykli i każdy trwa po 12 miesięcy. Nowy uniwersalny rok numerologiczny zaczyna się zgodnie z kalendarzem księżycowym zawsze w pierwszym nowiu września, a więc 7 września 2021 każdy z nas rozpoczął nowy rok numerologiczny właściwy dla swojej drogi życia — tłumaczy moja rozmówczyni.
Joanna Kaszuba – archiwum prywatne
Joanna Kaszuba – archiwum prywatne

2020 był rokiem numer 4 — czasem ograniczeń i zamknięcia, które miało nauczyć nas cierpliwości. 2021 to rok uniwersalny nr 5 — rok nieuchronnych zmian, konieczności przystosowania się do nowego i niewiadomego.


A jaki będzie 2022?
— To rok o wibracji 6 — liczby wenusowej, która reprezentuje rodzinę harmonię, szczęście, przyjaźń i spokój, ale także trudne wybory — mówi Joanna Kaszuba.
I wyjaśnia: — Szóstka oznacza wzięcie odpowiedzialności za rodzinę — powinniśmy się więc skupić na tym, by zapewnić jej odpowiedni byt — może chodzić o warunki mieszkaniowe, albo zmianę pracy na lepiej płatną — wszystkiemu przyświecać będzie dobro rodziny. Nawet w przypadku singli, którzy powinni zadbać o swoich bliskich, albo o własne gospodarstwo domowe. W tym roku wszyscy wijemy sobie gniazdo na siódemkę, która wiąże się z izolacją i odosobnieniem.

Wracając jednak do szóstki, przypomni nam ona o naszych pragnieniach.
— To czas na realizację swoich marzeń, ale w kontekście rodzinnym. Stąd boom na rynku nieruchomości — ludzie kupują mieszkania, domy i działki z myślą o przyszłości. Nasze plany powinny być długoterminowe, a celem przedsięwzięć, zapewnienie spokoju i harmonii naszym rodzinom — radzi numerolożka.
W roku numerologicznym 6 powinniśmy zadbać też o swoje zdrowie, odporność i nawyki żywieniowe. Ważna będzie wewnętrzna równowaga, której osiągnięcie pozwoli uniknąć stresujących sytuacji.

Trzeba zaznaczyć, że nie na wszystkich tegoroczna wibracja zadziała tak samo, każdy z nas ma bowiem swoją własną wibrację roku, która jest uzależniona od liczby Drogi Życia.

Aby obliczyć swoją Drogę Życia, należy zsumować wszystkie liczby z daty urodzenia. Dla osoby urodzonej 20.03.1988 liczbą Drogi Życia jest 4, bo 2+0+0+3+1+9+8+8=31 a 3+1=4. Aby obliczyć rok numerologiczny dla swojej Drogi Życia, należy dodać do niej dany rok. Dla czwórki 2022 to rok numerologiczny o wibracji 1, ponieważ 4+2+0+2+2=10 a 1+0=1.


Co to oznacza dla czwórek?
— Nowe początki: ślub, przeprowadzka, nowa praca — wszystko, co wiąże się z początkiem — takim przedsięwzięciom sprzyja wibracja jedynki, a dzięki przychylności wszechświata, łatwiej będzie nam je zrealizować. Numerologiczne czwórki są w 1. roku numerologicznym, dla nich 2022 to przede wszystkim budowanie i działanie — to idealny czas na inwestycje, podejmowanie ważnych decyzji dotyczących życia rodzinnego i zawodowego — odpowiada Joanna Kaszuba.

I dodaje: — Za to piątki zwolnią tempo, dla nich ważna będzie współpraca w rodzinie, a także nawiązywanie i pogłębianie relacji z bliskimi, dzięki czemu w przyszłości będą mogły jeszcze bardziej na nich liczyć.

Dla szóstek to rok szczęścia. — Niech skupią się na rodzinnych podróżach i wycieczkach w tak zwane miejsca mocy, czyli tam, gdzie mieszkali ich pradziadkowie — dzięki wizytom w miejscach rodowych łatwiej będą sobie radziły z codziennymi obowiązkami. To idealny czas na spełnianie marzeń i realizowanie dawno odkładanych celów. W tym roku wiele zaległych spraw znajdzie swój szczęśliwy finał — zapowiada numerolożka.

A siódemki?
— Dla nich to rok pracy, muszą skoncentrować się na budowaniu solidnych fundamentów — może to być dosłownie budowa domu lub zakup mieszkania, a nawet budowanie rodziny jako komórki społecznej. W tym roku siódemki mogą nie zobaczyć efektów, ale plony przyjdą, tylko później. To tak jak z zasianiem ziarna. Nie od razu mamy plony. To także czas sprzyjający tworzeniu planów i wyznaczaniu nowych celów — informuje Joanna Kaszuba.

Dla ósemek 2022 rok może przynieść wiele niespodziewanych zmian, które prowadzić je będą ku wolności i niezależności. To właśnie one będą w tym roku najbardziej zbuntowane, nie dadzą się zwieść schematom i stereotypom. Wskazane są dla nich lokalne podróże i działania kierowane własną intuicją. Ten rok to dla ósemek dobry czas na naukę i rozwój kariery.

— Numerologiczne dziewiątki są w szóstym roku osobistym, a szóstka numerologiczna z szóstką roku 2022 oznacza, że ewidentnie trzeba skupić się na budowaniu harmonii i ładu rodzinnego. Ale z drugiej strony to właśnie dziewiątki są najbardziej narażone na nadmiar obowiązków — w tym przypadku może to być przeciążenie nadmiarem obowiązków rodzinnych albo brak poczucia stabilizacji i harmonii — zaznacza moja rozmówczyni.

Numerologiczne jedynki zadecydują w tym roku, co dalej z ich życiem, w którą stronę chcą pójść. — To dla nich czas na rozwój duchowy — skupienie się na swoim wewnętrznym świecie, medytację, modlitwę, introspekcję. Nawet jeżeli dana jedynka jest ekstrawertykiem, w tym roku numerologicznym będzie wolała przebywać we własnym towarzystwie — przekazuje Joanna Kaszuba.

Dwójki powinny skupić się na pracy — dobrze zastanowić się, czy obecne zajęcie daje im poczucie stabilizacji i zapewnia wystarczające środki finansowe, by mogły odpowiednio zadbać o swoje rodziny. To rok, w którym najważniejszą kwestię będą spełniały finanse. Sprzyja on rozwojowi materialnemu.

— Dla trójek to rok pożegnań i zakończeń. Za chwilę wejdą bowiem w swój kolejny 9-letni cykl i nie powinny zabierać do niego starych spraw, warto więc je uporządkować i wejść w nowy cykl z czystą kartą. To czas oczyszczania wszystkiego, co stało się dla nas uciążliwe. To idealny czas uwolnienia się od przeszłości i schematów, które przestały nam służyć. I odpowiedni moment na to, by dokończyć zaległe sprawy — zdradza moja rozmówczyni.

I podsumowuje: — Każda wibracja przypomina falę radiową wyemitowaną przez stację nadawczą. Kiedy znajdziemy się w jej polu oddziaływania, wpisujemy się w pewien rytm zjawisk, zgodny z indywidualnym cyklem życia. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że to od nas samych zależy, jak przez nie przejdziemy — uczmy się więc radzić sobie ze stresem, filtrujmy to, co do nas przychodzi i wybierajmy tylko to, co dla nas dobre, bo — jak powiedział Albert Einstein — "Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. To nie filozofia, to nauka".

Kamila Kornacka
k.kornacka@dziennikelblaski.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Z"ukosa" #3086104 | 83.9.*.* 25 gru 2021 13:59

    Droga Pani , Wszechświat jest jaki jest z nienaruszalnymi prawami , zwanymi prawami Natury i tylko od decyzji naszej cywilizacji , w tym decyzji każdego z nas , zależy nasz los na tej planecie zwanej Ziemią. Co wpływa na nasze decyzje ..?, ano prawa natury , sytuacje i okoliczności z jakimi przyszło nam, się zmierzyć , a które nie zawsze są kwestią naszego wyboru , naszych decyzji. Bo los nas niesie śladami dni , czasem przytuli a czasem z nas drwi. Wesołych Świat ..a to także zależy nie tylko od praw Natury. .

    odpowiedz na ten komentarz