Łukasz Gesek i Religion z nowym teledyskiem [VIDEO]

2022-01-11 16:08:01(ost. akt: 2022-01-11 16:16:41)
Łukasz Gesek i zespół Religion zaprezentowali teledysk do nowego utworu

Łukasz Gesek i zespół Religion zaprezentowali teledysk do nowego utworu

Autor zdjęcia: zdjęcie nadesłane

Działalność zespołu Religion to głównie praca nad płytą, która ukaże się w tym roku, na wiosnę. Aktualnie gotowych jest już szesnaście utworów – informuje Łukasz Gesek. Muzycy zaprezentowali właśnie teledysk do nowej ballady.
Religion wykonuje autorkę muzykę "uwielbieniową" opowiadającą o Bogu, a najnowszy utwór to akustyczna ballada, zaaranżowana na instrumenty smyczkowe, takie jak skrzypce, altówka, wiolonczela i pianino.

Do tej pory zespół wypuścił kilka singli wraz z teledyskami. Wszystkie utwory nawiązują do treści religijnych.

W najnowszym utworze wystąpili: Agnieszka Lach – wokal, Klaudia Makowska – altówka, Paulina Godzińska – skrzypce, Dominika Żak – wiolonczela, oraz, będący autorem muzyki i tekstu, Łukasz Gesek – wokal i piano. Teledysk do utworu zrealizował Marcin Szupłak oraz Sebastian Bona-Kuchejda.

– Nowa piosenka "Jezus – Największa miłość" powstała pod wpływem lektury psalmów i opowiada o prawdzie chrześcijańskiej, o tym, że Jezus Chrystus oddał za nas życie na krzyżu i poprzez ten akt miłosierdzia, każdy z nas otrzymuje łaskę odpuszczenia grzechów jeżeli tylko "przyjdziemy" do Boga – przekazuje Łukasz Gesek.

Elbląski muzyk dodaje: – Wszyscy potrzebujemy oczyszczenia, czasu na modlitwę, spokoju, zastanowienia się nad swoim życie i jego sensem. Ta piosenka jest modlitwą.