Niedziela, 26 marca 2023. imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Awaria w Vectrze? Użytkownicy bez internetu [AKTUALIZACJA]

2022-02-10 09:19:56 (ost. akt: 2022-02-10 21:02:54)

Autor zdjęcia: Pixabay

Brak internetu, dziecko lekcje online, jak ma brać udział w zajęciach? — skarży się jedna z klientek Vectry. Od kilku godzin użytkownicy zgłaszają, że mają problem z dostępem do sieci. Co na to operator?

Jeden z użytkowników serwisu downdetector.pl informuje, że jako klient Vectry jest pozbawiony dostępu internetu od północy 10 lutego. Problem zgłaszają do nas kolejni mieszkańcy Elbląga, ale awaria może dotyczyć również innych miast.

Z pytaniem o to, co się dzieje, zwróciliśmy się do samego operatora.

— Z powodu przedłużających się prac modernizacyjnych część mieszkańców Elbląga nie posiada dostępu do naszych usług. Na miejscu intensywnie pracują nasze służby techniczne. Sukcesywnie przywracamy usługi, przewidywany czas zakończenia prac modernizacyjnych na całym obszarze to godzina 16:00. O kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco. Za niedogodności bardzo przepraszamy — przekazuje Vectra.

Aktualizacja z godziny 16:30
Użytkownicy Vectry nadal skarżą się na brak internetu. Operator informuje klientów o awarii za pośrednictwem wiadomości SMS, zapewniając, że pracuje nad jej usunięciem.

Aktualizacja
Uprzejmie informujemy, że w pełni przywróciliśmy usługę telewizyjną na obszarze całego Elbląga. Sukcesywnie przywracamy pozostałe usługi w kolejnych obszarach, znaczna część mieszkańców miasta ma już pełny dostęp do Internetu. Powodem awarii były trwające intensywne prace modernizacyjne. Osoby, które ucierpiały na skutek awarii usług w dniu dzisiejszym, w kolejnych miesiącach rozliczeniowych otrzymają rekompensatę. Za niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji serdecznie przepraszamy — przekazała Vectra o 19:48.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zainteresowana #3091188 | 31.60.*.* 10 lut 2022 13:14

    Internetu nie mam od wtorku. Tyle naprawiają. Masakra jakaś

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz