Paranienormalni w Elblągu

2022-02-10 13:29:13(ost. akt: 2022-02-14 12:48:35)

Autor zdjęcia: Materiały prasowe CSE Światowid

Już 2 kwietnia elbląską publiczność rozbawi ekipa Paranienormalnych. Kabaret rozpoczyna właśnie jubileusz swojego 15-lecia i zaprezentuje swój najnowszy program "Bez znieczulenia".
Zapraszamy na występ pełen humoru i dobrej zabawy! Już 2 kwietnia 2022 r. (sobota) na sali widowiskowo-sportowej CSE „Światowid” w Elblągu wystąpi kabaret Paranienormalni w programie „Bez znieczulenia”!

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii, jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. „Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w Internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina?

„Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.


Miejsce: sala sportowo-widowiskowa CSE „Światowid"
Data: 2 kwietnia (sobota) 2022 r.
Bilety: W cenie od 40 do 80 zł
Do nabycia:
• online - https://bilet.swiatowid.elblag.pl/index.php/repertoire.html?id=15030
• w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
• w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

Paranienormalni na polskiej scenie kabaretowej pojawili się w 2004 roku. Już pierwszy program, na który składały się skecze takie jak: Papieros, Młotek i Gwóźdź, Gołębie, pokazał, jak wielki potencjał tkwi w grupie. Przez kilka następnych lat z ogromnym powodzeniem zespół pojawiał się na ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach kabaretowych zdobywając szereg nagród.

Kabaret Paranienormalni rocznie grywa ponad 200 koncertów, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Spektakle grupy obejrzeli już widzowie w Anglii, Szkocji, Irlandii, Francji, Holandii i Belgii. Koncerty dla Polonii cieszą się ogromnym zainteresowaniem również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którą kabaret odwiedza regularnie od 2008 roku.