Niedziela dla ogrodników. Stare Pole zaprasza na targi

2022-04-24 08:00:00(ost. akt: 2022-04-22 13:22:54)

Autor zdjęcia: archiwum

Dobre nastroje są? To teraz, żeby tylko pogoda dopisała, a kolejny dzień wiosennych targów ogrodniczych w Starym Polu na pewno będzie udany. Rośliny, donice, ozdoby i mnóstwo przepysznych naturalnych produktów. Czego chcieć więcej?
Za nami pierwszy dzień XI Wiosennych Targach Ogrodniczych. Ci, którzy odwiedzili Stare Pole w minioną sobotę, na pewno się nie zawiedli. Wśród oferowanych produktów można znaleźć dosłownie wszystko, czego dusza zapragnie — wyposażymy ogród, kupimy narzędzia, sprzęt, rośliny i ozdoby. Wiosenne targi w Starym Polu to również wystawa gołębi i drobiu ozdobnego.

Na targach — prócz roślin — znajdziemy też między innymi rękodzieło, przetwory, sery, ciasta, miody, przyprawy, wędliny i pieczywo.

Podróż do Starego Pola to ciekawy sposób na spędzenie niedzieli w rodzinnym gronie. Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych uczestników targów. Kiedy rodzice będą spokojnie robili zakupy, dzieci mogą pobawić się, korzystając z wesołego miasteczka.

Warto dodać, że to dopiero początek, bo w tym roku czeka nas cały cykl imprez w Starym Polu — rozpoczął się on w ten weekend XI Wiosennymi Targami Ogrodniczymi, w czerwcu odbędą się XXVII Żuławskie Targi Rolne, a we wrześniu spotkamy się podczas XXVII Jesiennych Targów Ogrodniczych.

— Mamy nadzieję, że bogata oferta targowa spełni oczekiwania zwiedzających, umożliwi miłe spędzenie czasu w Starym Polu i zachęci do zakupów. Serdecznie zapraszamy — mówi komisarz targów Adam Kopeć.