Utrudnienia na ul. Fromborskiej

2022-04-27 09:19:14(ost. akt: 2022-04-27 09:23:27)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że w związku z wykonywaniem przez Inwestora zewnętrznego robót polegających na układaniu masy bitumicznej na ul. Fromborskiej oraz na skrzyżowaniu ul. Fromborskiej z ul. Ogólną, w dniach 27-28 kwietnia będą występować utrudnienia w ruchu.
Podczas układania masy bitumicznej na ul. Fromborskiej na odcinku od ul. Ogólnej do ul. Jana III Sobieskiego oraz na skrzyżowaniu ul. Fromborskiej z północną jezdnią ul. Ogólnej ruch pojazdów odbywać się będzie objazdem - jezdnia południową ul. Ogólnej (dwukierunkowo na odcinku od ul. Fromborskiej do zjazdu na pętlę tramwajową) oraz ul. Legionów i Jana III Sobieskieg — przekazuje Departament Zarządu dróg.

I dodaje: — Na czas zamknięcia ul. Fromborskiej, dla pojazdów jadących od strony ul. Ogólnej oraz od ul. Legionów w kierunku Krasnego Lasu będzie funkcjonował objazd ul. Legionów i ul. Jana III Sobieskiego. W celu usprawnienia komunikacji w trakcie trwania robót pracownicy Wykonawcy będą na bieżąco informowali kierowców o możliwości przejazdu w rejonie prowadzonych robót.