Starogard Gdański: Grupa nastolatków brutalnie pobiła kolegę [VIDEO]

2022-05-17 11:59:08(ost. akt: 2022-05-17 12:24:27)

Autor zdjęcia: Screen z filmu

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego szczegółowo wyjaśniają okoliczności związane z pobiciem 15-latka. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w pobliżu parku miejskiego. Do chwili obecnej śledczy zatrzymali w tej sprawie 3 nieletnich. Dwóch z nich zostało już objęte decyzją sądu rodzinnego nadzorem kuratora.
W czwartek 12 maja funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymali zgłoszenie w sprawie pobicia nieletniego mieszkańca Kociewia. Do zdarzenia doszło poprzedniego dnia wieczorem w okolicy parku miejskiego. Sprawcami tego pobicia mieli być inni nieletni. Śledczy przyjęli zawiadomienie dotyczące popełnienia czynu karalnego. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą, między innymi zabezpieczyli nagranie tego zajścia, które zarejestrowane zostało telefonem komórkowym. Funkcjonariusze ustalili personalia wszystkich uczestników tego zdarzenia.


Od chwili przyjęcia zgłoszenia policjanci zatrzymali zarejestrowane na nagraniu osoby, które mogą mieć związek z pobiciem 16-latka. Dwóch z tych nieletnich już w miniony piątek na podstawie decyzji sądu rodzinnego zostało objętych nadzorem kuratora. Pozostałe 4 osoby trafiły do policyjnej izby dziecka, gdzie będą oczekiwać na dalsze decyzje sądu. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia i oczekują na dalsze decyzje wymiaru sprawiedliwości.

KPP Starogard GdańskiKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. taaa #3099537 | 188.147.*.* 17 maj 2022 12:40

    lać solić tłuc i do trzepania worków z cementem w obozie reedukacji gnoji

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz