Ogrzewanie podłogowe i stanowisko do kąpieli. Psiarnię w schronisku czeka modernizacja

2022-07-04 11:06:27(ost. akt: 2022-07-04 11:18:21)

Autor zdjęcia: Oliwia Nazarek

Gmina Miasto Elbląg ogłosiła przetarg na modernizację boksów wewnętrznych w budynku psiarni w schronisku dla zwierząt w Elblągu. To oznacza, że jakość życia podopiecznych schroniska znacznie się poprawi.
Zadanie obejmuje roboty rozbiórkowe, remont posadzek, okładzin ściennych i sufitów, wymianę ogrodzenia boksów wewnątrz budynku, wymianę stolarki drzwiowej, wykonanie ogrzewania podłogowego w boksach, wykonanie stanowiska do kąpieli zwierząt i wykonanie nowych punktów poboru wody.

A ponadto: wykonanie kanalizacji odpływowej, w tym kratek ściekowych, wymianę skorodowanej instalacji odgromowej z dostosowaniem jej do obowiązującej normy, wymianę istniejącej instalacji elektrycznej wykonanej natynkowo na instalację podtynkową, wymianę opraw oświetleniowych na energooszczędne LED, IP67 i osprzętu na osprzęt IP67 oraz przeniesienie istniejącej rozdzielnicy elektrycznej.

Potencjalny wykonawca inwestycji będzie miał trzy miesiące na modernizację boksów wewnętrznych w budynku psiarni w schronisku dla zwierząt.

Termin składania ofert mija 21 lipca 2022.