Elbląg: Lato, teatr i zbójnicy

2022-07-09 10:00:00(ost. akt: 2022-07-09 10:04:49)

Autor zdjęcia: Spółdzielnia Socjalna IDEA

Już w niedzielę 10 lipca ruszają zbójnickie spotkania teatralne dla całych rodzin. Niezmiennie od kilku już lat „Rozbójnicy na ulicy” bawią do łez, dostarczają wzruszeń i nieskończonej ilości emocji. Tak będzie i w tym roku.
Klasycznie — w dwie niedziele lipca oraz dwie niedziele sierpnia — zbójnicka banda będzie wyczekiwała z bezpłatnymi, przypinkowymi biletami na małych i dużych miłośników teatru. W tym roku będzie sporo nowości repertuarowych i… jeden spektakl nocny! A wszystko za sprawą rozbójnickiej ekipy ze Spółdzielni Socjalnej IDEA oraz zaproszonych przez nią artystów.

Będzie intrygująco, będzie kolorowo, będzie teatralnie, będzie różnorodnie, będzie nawet po ciemaku — będzie zacnie. Wystarczy dołączyć do naszej zbójnickiej bandy zgodnie z kalendarzem zdarzeń przedziwnych, zaplanowanych szczegółowo z największą starannością — zapraszają organizatorzy.

Już w najbliższą niedzielę 10 lipca o godzinie 16.00 na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL nastąpi oficjalne otwarcie 6 sezonu „Rozbójników na ulicy”. Co będzie się grało/działo?Plenerowy spektakl teatralny „Szałaputki”


Niedziela, 10.07, godz. 16.00 / dziedziniec Centrum Sztuki Galeria El
Chcecie poznać przygody nie do końca rozsądnych kurczaków, które niepomne przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwa? Chcecie się dowiedzieć czy uda im się przechytrzyć lisa? Czy przezwyciężą swój strach? Jak potoczą się losy zwariowanych bohaterów? To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Przedstawienie teatru Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich to pełen humoru spektakl dla najmłodszych widzów z wartką, czasami wręcz dramatyczną akcją. Idealny na dobry start.

A po spektaklu rozbójnicy zapraszają na rodzinną zabawę w skarpetkowy teatr.
Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własnego, skarpetkowego, spektakularnego bohatera, którego nauczą się animować.
Jak co roku wstęp na wszystkie spektakle i warsztaty jest bezpłatny.

Spółdzielnia Socjalna IDEA