Wtorek, 27 września 2022. imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Nick Sinckler i pierwszy koncert w nowym amfiteatrze w parku Dolinka

2022-07-25 21:10:53 (ost. akt: 2022-07-25 21:32:46)

Autor zdjęcia: Co jest?

Z amfiteatru w parku Dolinka znów popłynęła muzyka. A wszystko to za sprawą cyklu Miasto.Gramy.

Miasto.Gramy to cykl imprez kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? Koncerty i inne spotkania odbywają się w różnych elbląskich lokalizacjach. Była Grota w parku Planty i Targowisko Miejskie. W niedzielę 24 lipca nadszedł czas na niedawno oddany do użytku amfiteatr w Parku Dolinka, który wybrzmiał dobrym popem, funky i soulem.

— Chcemy dać temu amfiteatrowi kolejne życie — powiedział Wojciech Minkiewicz ze Stowarzyszenia „Co jest?” zapowiadając koncert z cyklu Miasto.Gramy.

Był to wyjątkowy koncert – z uwagi na to, iż był pierwszym w amfiteatrze w parku Dolinka po jego rewitalizacji. Tego dnia spełniło się marzenie wielu mieszkańców Elbląga, którzy pragnęli, aby to miejsce znów tętniło życiem.

— Dolinka zmartwychwstała — cieszył się nasz czytelnik, który skomentował film z wydarzenia na naszym profilu. Nick Sinckler zapewnił widzom sporą dawkę emocji. Ten wieczór w nowym amfiteatrze zdecydowanie należał do niego. Ale i do publiczności, która świetnie się bawiła, słuchając utworów wokalisty. To było spotkanie nie tylko z muzyką, ale także z bardzo pozytywnym człowiekiem, pełnym uśmiechu, radości i poczucia humoru, którym zarażał publiczność.

Najbliższe spotkanie z muzyką w ramach cyklu Miasto.Gramy już w sobotę 30 lipca o godzinie 19:00 na Górze Chrobrego.