Stegna stolicą tegorocznych wakacji internautów. Jestem w Stegnie na plaży, na plaży jestem w Stegnie

2022-07-26 20:53:22(ost. akt: 2022-07-28 05:39:59)

Autor zdjęcia: Pixabay

Stegna — ta nadmorska miejscowość zyskała ogromne zainteresowanie ze strony internautów. A wszystko za sprawą ciepłych pozdrowień znad morza jednej z użytkowniczek Tik Toka.
Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego — mówi na nagraniu autorka pozdrowień z miejsca swojego wakacyjnego wypoczynku.

Te kilka prostych i szczerych słów podbiło serca internautów, którzy nie kryli zachwytu, że plażowiczka jest sobą i potrafi cieszyć się dziecięcą radością z wakacji nad morzem.

Filmik z pozdrowieniami ze Stegny stał się viralem i wyjątkowo oryginalną reklamą tej nadmorskiej miejscowości. Nagranie jest przykładem i nauką dla innych, że warto cieszyć się z małych rzeczy i „zwyczajnych” wakacji. Autorka nagrania, szczerze ciesząca się urlopem nad morzem udowodniła, że ważne w życiu jest docenianie, tego, co się ma oraz spełniane swoich nawet najmniejszych marzeń. To buduje prawdziwe szczęście.

Filmik z pierwowzorem tegorocznych pozdrowień ze Stegny stał się inspiracją do powstawania nowych nagrań bazujących na oryginale. Mowa już o ponad 4 tysiącach takich nawiązań. Użytkownicy sieci niemal natychmiast podchwycili oryginalny pomysł i zaczęli nagrywać swoje własne pozdrowienia ze Stegny, wykorzystuj przy tym głos autorki pierwowzoru. Co ciekawe pozdrowienia ze Stegny płyną też z różnych innych miejsc, w których obecnie przebywają pozdrawiający.

Pozdrowienia ze Stegny to niewątpliwy hit tegorocznego sezonu wakacyjnego. Ten internetowy trend stał się oryginalną i ciekawą promocją tej nadmorskiej miejscowości, która dzięki temu zyskała na popularności. Szczere pozdrowienia ze Stegny z pewnością sprawią, że zostanie ona w tym roku odwiedzona przez wielu turystów — choćby wirtualnie.
Pozdrowienia ze Stegny!