Elbląg: Utrudnienia w ruchu. Ul. Chopina zamknięta

2022-08-03 10:25:28(ost. akt: 2022-08-03 08:52:32)

Autor zdjęcia: pixaby

Od 4 do 8 sierpnia (czwartek-poniedziałek) będą prowadzone roboty związane z układaniem nawierzchni oraz regulacją studni w ciągu ul. Chopina, oraz na wewnętrznym odcinku ul. Królewieckiej do budynku 122A w Elblągu.
Informacja przekazana przez UM w Elblągu dotyczy utrudnień w ruchu, które potrwają od czwartku 4 sierpnia do poniedziałku 8 sierpnia.

Z uwagi na roboty bitumiczne oraz regulację występujących studni w osi jezdni ul. Chopina na odcinku od ul. Kopernika do Szymanowskiego zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów za wyjątkiem służb ratowniczych oraz sytuacji awaryjnych.

W tym czasie będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu, która była wprowadzona wcześniej — w trakcie frezowania istniejącej nawierzchni.

Termin wykonania robót może ulec zmianie w przypadku wystąpienia opadów atmosferycznych, które z przyczyn technologicznych mogą uniemożliwić wykonywanie robót w podanych dniach.

Prosimy nie parkować samochodów w ciągu ul. Chopina i wew. Królewieckiej do budynku 122A oraz stosować się do tymczasowej organizacji ruchu. Za utrudnienia przepraszamy — przekazuje UM w Elblągu.

Fot. UM Elbląg