Stefano Terrazzino i spektakl taneczny nagrywany w Elblągu [ZDJĘCIA]

2022-08-14 12:44:20(ost. akt: 2022-08-14 18:34:34)
Sukcesy? Mamy ich całą listę – mówi Asia, która już od kilku lat spełnia swoje dziecięce marzenia, tańcząc w zespole Cubana. Utalentowane elblążanki z zespołów działających przy szkole tańca Broadway zaprezentowały swoje umiejętności na ulicach Elbląga.
Grupy taneczne ze szkoły Broadway biorą udział w zawodach rangi krajowej, międzynarodowej i światowej. Panie wyjeżdżają na turnieje, odnoszą sukces za sukcesem i pilnie szlifują swoje umiejętności.

Umiejętności elblążanek można było podziwiać na żywo w minioną sobotę. 13 sierpnia Elbląg odwiedził jeden z trenerów tancerek ze szkoły Broadway – Stefano Terrazzino, z którym panie współpracują już od dwóch lat. [/h3]

– Stefano szkoli nas i bierzemy udział w organizowanych przez niego warsztatach, jest jednym z naszych trenerów. Teraz zaproponował nam udział w realizowanym przez niego przedsięwzięciu – to spektakl taneczny, którego część nagrana zostanie w Elblągu – informuje Asia.

Grupa Cubana razem z grupą Bailamos również rozwijającą swoje umiejętności w szkole Broadway zatańczyły w kilku miejscach, które kojarzą się z naszym miastem.


– Ćwiczyłyśmy przez cały rok! Bardzo cieszymy się na to przedsięwzięcie – kilka spotów z różnych miast – jeden z Elblągiem w tle – stworzy półgodzinny spektakl taneczny. To ciekawa forma promocji naszego miasta – zauważa Asia.

Więcej tutaj