Elbląg: Casting do grupy teatralnej. Zgłoś swoje dziecko

2022-08-19 15:57:09(ost. akt: 2022-08-19 11:01:35)

Autor zdjęcia: pixabay

Z wielką przyjemnością ogłaszamy otwarcie naboru do grupy teatralnej dla dzieci w wieku 12+. Jednocześnie prowadzony będzie nabór uzupełniający do istniejących już młodzieżowych grup teatralnych.
Z powodu wielu zapytań i dużego zainteresowania zajęciami dla dzieci uczęszczających jeszcze do podstawówki, Krzysztof Żabka, aktor naszego teatru i prowadzący zajęcia teatralne, postanowił stworzyć młodszą grupę teatralną.

Jeżeli Twoje dziecko lubi twórcze działanie i pracę w grupie, namów je, aby spróbowało swoich sił na scenie. Dzięki zajęciom dziecko rozwinie swoje zdolności interpersonalne, uruchomi głos i ciało oraz nauczy się używać swoich emocji.


Oprócz poszerzania predyspozycji aktorskich, horyzontów artystycznych i kulturalnych, na zajęciach dzieci ćwiczyć będą zdolność i technikę zapamiętywania, koncentrację oraz zdrową sylwetkę. Zajęcia będą obywały się raz w tygodniu.

Na casting zapraszamy 29 sierpnia o godzinie 14:15 na Dużą Scenę (wejście główne od Placu Jagiellończyka). Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w castingu pod nr 55 641 97 00 w. 284.

Teatr im. A. Sewruka w Elblągu