Po Gdańsku przyszedł czas na Elbląg. W samym sercu Starego Miasta, przy ul. Rzeźnickiej 9, już niedługo zostanie uruchomiony sklep z trunkami najwyższej jakości – AlkoSpot.

2022-09-26 16:48:47(ost. akt: 2022-09-26 16:55:25)   Artykuł sponsorowany
AlkoSpot to niewielka sieć specjalistycznych sklepów z alkoholami mocnymi, piwami i winami , która od 2017 roku oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany wybór najlepszych etykiet z całego świata – zaczynając od legendarnych producentów, idąc przez marki znane i lubiane, a kończąc na butikowych rzemieślnikach rozlewających swoje trunki w limitowanych ilościach.

Zaczęło się skromnie, od jednego sklepu, ale nieustannie rosnąca świadomość konsumencka oraz coraz to większy nacisk na jakość – zarówno jeśli chodzi o dostępne produkty, jak i obsługę – sprawiły, że w następnych latach w szerokim centrum Gdańska powstały kolejne dwa sklepy AlkoSpot.

Teraz przyszedł również czas na Elbląg.

W samym sercu Starego Miasta, konkretnie przy ulicy Rzeźnickiej 9 startuje AlkoSpot. Jego asortyment to prawdziwa gratka dla miłośników trunków najwyższej jakości. Sklepowe półki uginają się od piw rzemieślniczych, win z różnych zakątków świata czy mocniejszych alkoholi, wśród których coś dla siebie znajdą miłośnicy rumów, whisky, wódek, ginów czy likierów.
Ogrom i różnorodność asortymentu mogą przyprawić o zawrót głowy, ale spokojnie – o komfort klientów dba wykwalifikowana obsługa. Obsługa, która nie tylko pomoże w wyborze właściwego trunku, ale również z chęcią podzieli się swoją wiedzą zdobywaną na licznych kursach, szkoleniach czy degustacjach.

A to wszystko w luźnej atmosferze, bez zbędnego ciśnienia.
- zapewnia właściciel.

Startujemy 30.09
Tego dnia będzie okazja do skosztowania wielu alkoholi. Na miejscu będzie czekał sommelier, który profesjonalnie doradzi w doborze wina, a także prawdziwy miłośnik whisky, który chętnie porozmawia na ten temat z każdym kto wodzi palcem po mapach destylarni lub pragnie ten świat dopiero odkryć

Zapowiada się bardzo ciekawie .
Serdecznie zapraszamy