"Żona do adopcji" w Elblągu. Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl [WEJŚCIÓWKI JUŻ ROZDANE]

2022-10-23 10:00:00(ost. akt: 2022-10-27 08:43:58)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża.
Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Przekonaj się o tym już 3 listopada! W Elblągu zagości "Żona do adopcji", dwa spektakle odbędą się w sali widowiskowej Teatru im. Aleksandra Sewruka o godzinie 18:30 i 20:30.

Wystąpią: Alżbeta Lenska, Marek Pituch i Jakub Wons
Produkcja: Teatr Old Timers Garage
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Muzyka: Szymon Suchoń
Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl.
Zamówienia grupowe: 725 107 673

Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Żona do adopcji" na 3 listopada na godzinę 20:30! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie "Za co lubisz teatr?", a swoją odpowiedź prześlesz na gazeta@dziennikelblaski.pl. Zapraszamy do zabawy! Nagrodzimy trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi.AKTUALIZACJA: Informacja dla wszystkich osób biorących udział w naszym konkursie: sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, rozesłaliśmy już zaproszenia laureatom. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej w poszukiwaniu kolejnych ciekawych konkursów.


Obrazek w tresci