Elbląg: Przed nami targi seniora w Światowidzie!

2022-10-24 12:38:39(ost. akt: 2022-10-24 12:42:05)

Autor zdjęcia: CSE "Światowid"

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, a także artystyczne zespoły seniorów z Elbląga i okolic do zaprezentowania się na targach seniora. Przedsięwzięcie pn. Teraz My! odbędzie się 7 grudnia (w godz. 10:00 – 14:00) w CSE „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia wystawców czekamy do 19 listopada. Udział w targach jest bezpłatny.
Targi seniora – Teraz My! są wydarzeniem wystawienniczym o charakterze kulturalno-edukacyjnym, skierowanym do seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego i ich rodzin. Celem targów jest prezentacja i promocja instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów w woj. warmińsko - mazurskim.

– Oferta dla seniorów w naszym mieście i regionie jest bardzo bogata, warto zaprezentować i przybliżyć te działania elbląskim seniorom tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie – mówi Antoni Czyżyk Dyrektor CSE „Światowid” w Elblągu. – Zależy nam na tym, aby stworzyć jedno miejsce, gdzie seniorzy mogą bez problemu w sposób komfortowy i bardzo przyjazny znaleźć wszystkie inicjatywy, które ich dotyczą – dodaje Antoni Czyżyk.

W targach mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin.

Do zaprezentowania się na targach szczególnie zachęcamy przedstawicieli następujących dziedzin: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania, nowe technologie i multimedia. Planujemy, że podczas targów seniorzy będą mogli skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, urody, a także z bezpłatnych badań. W programie targów, oprócz stoisk, znajdzie się otwarta scena, na której odbędą się prelekcje oraz prezentacje seniorskich zespołów artystycznych – zapowiadają organizatorzy.

Zapraszamy także seniorów z sekcji artystycznych działających w regionie.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin targów seniora Teraz My dostępne są TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada br. Wysyłać je można mailowo: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub przynosić osobiście do Światowida. Więcej informacji pod numerem tel. (55) 611-20-59. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!