Poszukiwani zatrzymani. Najbliższy rok spędzą za kratami

2022-11-02 10:27:31(ost. akt: 2022-11-02 10:12:49)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim oraz Posterunku Policji z Krynicy Morskiej zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. 24-latek został skazany przez sąd za kradzieże, a 44-latek za niepłacenie alimentów na czas. Mężczyźni najbliższy rok spędzą w zakładzie karnym.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim i Posterunku Policji w Krynicy Morskiej zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn.

24-latek, mieszkaniec powiatu nowodworskiego, poszukiwany był za kradzieże przez Sąd Rejonowy w Malborku, Sąd Rejonowy w Tczewie oraz Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe. Ze zdobytych przez policjantów informacji wynikało, że poszukiwany może przebywać w jednym z mieszkań w miejscowości Nowa Kościelnica. Tam też został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, następnie trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Kolejnego poszukiwanego mężczyznę zauważyli policjanci podczas patrolu Krynicy Morskiej. 44-latek, mieszkaniec Krynicy Morskiej, był poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe. Mężczyzna był poszukiwany za niepłacenie alimentów, trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędzie wyrok blisko roku pozbawienia wolności.

KPP Nowy Dwór Gdański