Elbląg: Święty Mikołaj odwiedzi lodowisko Helena

2022-11-28 19:51:04(ost. akt: 2023-07-03 22:34:09)

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia można uznać za rozpoczęte! Świąteczny klimat coraz bardziej nas otacza, a już 4 grudnia będzie można go poczuć na Lodowisku Helena, gdzie zawita Święty Mikołaj. Już teraz zapraszamy Was na pełne wrażeń „Mikołajki na lodzie”, podczas których nie zabraknie wspólnych zabaw i konkursów na lodowej tafli.
Przez cały rok czekamy na ten jeden wyjątkowy dzień, w którym elbląskie lodowisko Helena odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii. Z tej okazji w niedzielę 4 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na „Mikołajki na lodzie”, czyli wspólną zabawę, której towarzyszyć będą konkursy z nagrodami. Nie zabraknie też DJ’a, dzięki któremu usłyszymy świąteczne przeboje, takie jak „Last Christmas” czy „All I Want For Christmas Is You”. Impreza potrwa od 16:30 do 18:00.

Mikołajkom zawsze towarzyszą prezenty i nie inaczej będzie tym razem. Wemy, że Święty odwiedzi nas z workiem pełnym niespodzianek, które wręczy uczestnikom konkurencji, nie tylko tym najmłodszym, ale także dorosłym. Warto zatem odwiedzić lodowisko Helena i spędzić ten wyjątkowy czas wspólnie z nami!


Świąteczna paka dla zwierzaka

Podczas wydarzenia trwać będzie także zbiórka dla czworonożnych przyjaciół z OTOZ Animals. Gorąco zachęcamy wszystkich odwiedzających tego dnia lodowisko do wsparcia elbląskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Pamiętajcie – każda forma pomocy jest na wagę złota, a dzięki Waszej hojności możemy uratować życie mieszkańcom schroniska.

Więcej szczegółów tutaj.

MOSiR