Mikołajki na lodzie w sobotę. Święty Mikołaj odwiedzi lodowisko Helena

2022-12-01 20:33:24(ost. akt: 2023-07-03 22:29:49)
„Mikołajki na lodzie” odbędą się w sobotę, 3 grudnia, na Lodowisku Helena

„Mikołajki na lodzie” odbędą się w sobotę, 3 grudnia, na Lodowisku Helena

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg

W związku z awansem reprezentacji Polski do 1/8 finału Mistrzostw Świata, Mikołajki na Lodowisku Helena odbędą się w sobotę (a nie jak planowano wcześniej w niedzielę). Na świąteczną zabawę na lodzie zapraszamy 3 grudnia o godzinie 16:30. Imprezie towarzyszyć będzie wspaniała atmosfera, muzyka oraz konkursy z nagrodami.
Mecz Francja kontra Polska rozpocznie się w niedzielę, o godzinie 16. To wydarzenie nakładało się na pierwotny termin Mikołajek na lodzie. Aby pogodzić obie imprezy, zabawa na lodowisku odbędzie się w sobotę.

Przez cały rok czekamy na ten jeden wyjątkowy dzień, w którym elbląskie lodowisko Helena odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii. Z tej okazji zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny na wspólne aktywne spędzenie czasu. Pojeździmy w rytmie najpiękniejszych świątecznych przebojów, takich jak „Last Christmas” czy „All I Want For Christmas Is You”.

W sobotę ogólnodostępne ślizgawki na Lodowisku Helena nie odbędą się. W niedzielę zapraszamy na łyżwy w tradycyjnych godzinach: 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50.

„Mikołajki na lodzie” odbędą się w sobotę, 3 grudnia, na Lodowisku Helena przy ul. Karowej 1 od godz. 16:30 do 18:00. Dzieci podczas wydarzenia będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.

Świąteczna paka dla zwierzaka

Podczas wydarzenia trwać będzie także zbiórka dla czworonożnych przyjaciół z OTOZ Animals. Gorąco zachęcamy wszystkich odwiedzających tego dnia lodowisko do wsparcia elbląskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Pamiętajcie – każda forma pomocy jest na wagę złota, a dzięki Waszej hojności możemy uratować życie mieszkańcom schroniska.

Więcej szczegółów tutaj.


MOSiR