Kalendarz wydarzeń: Co, gdzie, kiedy w Elblągu

2022-12-15 13:19:29(ost. akt: 2023-07-03 22:20:25)

Autor zdjęcia: EG

Co, gdzie i kiedy w Elblągu. Imprezy, koncerty, wystawy. Prezentujemy najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w naszym pięknym mieście w grudniu i styczniu.
16 GRUDNIA
SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W DOMU POD CISEM

Obrazek w tresci

Dom pod Cisem, ul. Stawidłowa 3, zaprasza na spotkanie świąteczne dla mieszkańców Elbląga, darczyńców oraz przyjaciół Stowarzyszenia ESWIP.
17:00 - jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 5 w Elblągu
17:30 - warsztaty z robienia stroików świątecznych, zdobienie pierników
18:30 - ubieranie choinki
19:00 - wspólne kolędowanie
W trakcie spotkania: sprzedaż produktów świątecznych w Sklepie Społecznym, gorący grzaniec i herbata dla wszystkich gości.


16 GRUDNIA
ŚWIĄTECZNY KONCERT KOLĘD

Obrazek w tresci

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza w piątek, 16 grudnia, o godz. 17:00 na wyjątkowy, muzyczny wieczór. Będzie to okazja, żeby wprowadzić się w świąteczny klimat Bożego Narodzenia.
W pierwszej części koncertu zaprezentują się uczniowie z pracowni Ryszarda Skotnickiego z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu w klasycznych utworach na flet i fortepian. Druga część koncertu będzie okazją do posłuchania i pośpiewania wraz z zespołem Białe Piano najpiękniejszych kolęd m.in. “Bóg się rodzi”, “Jezus malusieńki”, “Cicha noc” i innych.
Wstęp na koncert jest darmowy.
Więcej informacji: Filia nr 4 Lokomotywa, ul. Ogólna 59, tel. (55) 625 60 90


16 GRUDNIA
DKK DLA DZIECI

16 grudnia (piątek), godz. 17:00, Biblioteka Młodego Czytelnika, ul. Zamkowa 1 – DKK dla dzieci i rozmowa o książce “Panna Foch” autorstwa Barbary Kosmowskiej
O książce z opisu wydawcy (Wydawnictwo Literatura):
Żegnaj, Warszawo, odtąd będę wygnańcem na koszmarnej prowincji!!! – myśli nastoletnia Pola, której rodzice odbierają dawny, cudowny blask wielkiego miasta, aby osiąść w małej wiosce. O zgrozo, widzą w tym wielkie szczęście! 
Jest w tym pewien sens, ale o tym Pola przekona się, gdy da szansę innym i przeskoczy własne ego. Ile ważnych spraw i ludzi można zgubić, gdy się jest ślepym i głuchym na wszystko? Nawet na prowincji doświadczyć można prawdziwej przyjaźni, byle tylko nie za często strzelać focha. Pola potrzebuje czasu, aby powiedzonko „u nas, w Warszawie” zamienić na „u nas, w Wiśniowej Górze”. Ale z nową ekipą przyjaciół i zabawnym rodzeństwem musi się udać! 
(moderatorka: Mariola Bielasta; tel. 55 625 60 23)


16 GRUDNIA
TURNIEJ ELBLĄSKIEJ LIGI TAŃCA

Obrazek w tresci

Rywalizacja o Puchar dla Super Pary Elbląskiej Ligi Tańca rozegra się 16 grudnia, początek o 17:00 na sali widowiskowo-sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. 
Elbląska Liga Tańca to przedsięwzięcie realizowane w ramach zadania „Upowszechnianie tańca wśród dzieci i młodzieży” dofinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
Elbląska Liga Tańca to projekt w ramach którego przez 7 miesięcy uczniowie z trzech elbląskich szkół podstawowych – SP 12, SP 18 i SP 19 uczyli się tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywały się na szkolnych salach gimnastycznych i prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów.
Piątkowy turniej będzie podsumowaniem projektu i sprawdzeniem nabytych umiejętności. Wszyscy uczestnicy zatańczą dwa tańce standardowe: walca angielskiego, walca wiedeńskiego i dwa latynoamerykańskie - sambę, cha-chę.
Turniej ma charakter punktowy. Dzieci prezentować się będą przed 5-osobową komisją sędziowską, która oceniać będzie ich występ – mówi trener tańca Mateusz Czyżyk. Punkty za każdy taniec zostaną podsumowane i wyłonimy najlepszych tancerzy Elbląskiej Ligi Tańca.
Wszyscy otrzymają medale i upominki. Dodatkową atrakcją będą pokazy w wykonaniu par z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Jantar”, które realizuje pomysł przy pomocy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
Działanie Elbląska Liga Tańca realizowane jest w ramach zadania „Upowszechnianie tańca wśród dzieci i młodzieży” dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

16 GRUDNIA
OKI - ELBLĄG | HALA MOSiR[/b
Obrazek w tresci

OKI po wyprzedanym PRODUKT47 TOUR oraz szalonym koncertowym lecie, powraca z jesienną trasą, która obejmie miasta w niemalże wszystkich częściach kraju.
"TRASA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY, A NAPEWNO NIE W TĘ JESIEŃ.
ZANIM JEŻE ZAPADNĄ W SEN ZIMOWY, MAJĄ JESZCZE JEDNĄ MISJĘ - ROZPI**DOLIĆ KOLEJNE MIASTA!"
16.12.2022, Hala MOSiR, Grunwaldzka 135, 82-300 Elbląg
Drzwi: 18:00, Start: 20:00
Wstęp: 18+, -15 wraz z opiekunem prawnym

[b]17 GRUDNIA
RODZINNA SOBOTA W FILII NR 3

Filia nr 3 przy al. Piłsudskiego 17 zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z rodzicami/opiekunami na grudniowe zajęcia, które odbędą się:
17 grudnia, godz. 12:00 – warsztaty literacko-plastyczne pt. “Choinko, choinko…”.
Więcej informacji: Filia nr 3, al. J. Piłsudskiego 17, tel. 55 625 60 85/86


17 GRUDNIA
ŚWIĄTECZNA "BULAJOWA SOBOTA"

Obrazek w tresci

Dobrze jest sprawić, żeby oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia było dla dzieci wielką frajdą – przygotowanie ozdób, strojenie choinki, dekorowanie pierników, śpiewanie kolęd – to czynności, w które można angażować najmłodszych, spędzając wspólnie przedświąteczny czas. Biblioteki Młodego Czytelnika Bulaj ma dla dzieci w wieku 5+ wraz z opiekunami propozycję i zaprasza w sobotę, 17 grudnia (godz. 12:00) na warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają ozdoby świąteczne. Co Wy na to?
Podczas zajęć przygotujemy się do świątecznego strojenia choinki i naszych domów – zaprasza Mateusz Paradowski, który poprowadzi zajęcia.
Więcej informacji: Biblioteka Młodego Czytelnika „BULAJ”, ul. Zamkowa 1, tel. 55 625 60 23

17 GRUDNIA
ŚWIĄTECZNY KONCERT - KATARZYNA ŁĄCZYŃSKA

Obrazek w tresci

Zapraszamy na świąteczny koncert w Galerii Pracownia (ul. Czerwonego Krzyża 2) w sobotę o godz. 17. Muzyczne aranżacje i inne atrakcje przygotuje dla nas Katarzyna Łączyńska.
Zrealizowano w ramach Stypendium kulturalnego Miasta Elbląga

17 GRUDNIA
SYMFONIA POLSKICH KOLĘD. EOK I GOŚCIE

Obrazek w tresci

Jak grudzień, to kolędy, a jak kolędy, to z EOK! Już 17 grudnia kameraliści wypełnią nimi Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, czyniąc to w znakomitym towarzystwie zaproszonych gości. W roli wokalistki wystąpi Marta Burdynowicz - zwyciężczyni XII edycji “The Voice of Poland”, wśród melomanów znana jako “polska Adele”, a wśród elblążan jako ich krajanka. Od takiego głosu nie sposób oderwać uszu, a jeśli dołączy do niej Rafał Szatan, mamy gwarancję szatańsko dobrej rozrywki. Szykuje się niezapomniany wieczór...
17.12.2022, sobota, 19:00, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
Wykonawcy: Marta Burdynowicz - wokalistka, Rafał Szatan - wokalista, Szymon Naściszewski - dyrygent, Elbląska Orkiestra Kameralna
W programie m.in. A. Wesołowski - Symfonia kolęd na głosy i orkiestrę smyczkową
Rezerwacje: Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski, tel. 55 237 47 49, 513 095 840, biuro@eok.elblag.eu


17 GRUDNIA
CHRISTMAS DISCO

Obrazek w tresci

Nie ma świąt bez choinki i nie ma świąt bez świątecznego Disco Mjażżdżo!
Tradycyjnie przed świętami uskuteczniamy tańce do znanych i nieznanych melodii. Będzie Maraja, będzie las krismas i gejw ju maj hart, będzie piernikowo i choinkowo.
Wpadajcie złapać oddech w przedświątecznej gorączce albo chodźcie go stracić, jeżeli wszystko bierzecie na zimno.
Mile widziane świąteczne swetry, tudzież inne utensylia bożonarodzeniowe w ubiorze.
Będzie fajnie!
Sobota, godz. 21:00, klub Mjazzga Elbląg, ul. Kowalska 1-2 C

17 GRUDNIA
WIGILIA POD TOLKMICKIM NIEBEM

Obrazek w tresci

W sobotę (17 grudnia) na placu przed Kościołem Św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku odbędzie się spotkanie wigilijne mieszkańców miasta i gminy Tolkmicko.
Na ten dzień zaplanowano wiele atrakcji. m.in: koncert kolęd, degustację potraw wigilijnych oraz kiermasze oraz pokaz tańca z ogniem. Początek imprezy o godz. 16.

18 GRUDNIA
TANECZNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

Obrazek w tresci

W trzecią niedzielę grudnia (18.12.2022) rozegrane zostaną jedne z ostatnich w tym roku turniejów tanecznych w Polsce. Będą to Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego wraz z Ogólnopolskim Turniejem Tańca Sportowego, które zaplanowane są w Elblągu.
Mistrzostwa województwa są imprezą, która odbywa się na koniec roku kalendarzowego w każdym regionie Polski i ma na celu wyłonienie najlepszych par we wszystkich kategoriach wiekowych z podziałem na style taneczne. Start w Mistrzostwach województwa daje parom możliwość uzyskania kwalifikacji do udziału w Mistrzostwach Polski.
Towarzyszący mu turniej ogólnopolski, to zawody na których zaprezentować się mogą dzieci i młodzież posiadające różne doświadczenie taneczne. Wszyscy chcą podnosić swoje umiejętności i sprawdzić się w rywalizacji sportowej. Wystąpią tam maluchy od 7 lat po pary powyżej 15 roku życia. Wśród zawodników będzie można zobaczyć pary zaczynające swoją drogę taneczną ale także tancerzy z wysokimi klasami tanecznymi, czyli z dużymi umiejętnościami. Wszyscy będą walczyli o medale i punkty w ogólnej kwalifikacji sportowej.
Turniej podzielony będzie na 3 bloki taneczne, po każdym z nim odbędzie się uroczyste wręczanie nagród. Taneczne zmagania oceniać będzie doświadczona komisja sędziowska, wśród której znajdą się sędziowie z Warszawy, Konina, Gdańska, Giżycka, Torunia, Olsztyna i Elbląga.
Termin: 18 grudnia w godz. 10:30 - 19:30
Miejsce: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala widowiskowo-sportowa

18 GRUDNIA
MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH STAND-UP

Obrazek w tresci

Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 17 lat na scenie. Ma ponad 20 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1700 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up'er. Program „SZTOS” to szczery do bólu, ostry i trafiający w punkt stand-up! Zobacz go na żywo!️
18 grudnia 2022 r. o godz. 16:00, klub MJAZZGA Elbląg, ul. Kowalska 1-2 C

18 GRUDNIA
JAZZOWE KOLĘDOWANIE

Obrazek w tresci

Zapraszamy na mjazzgowe, jazzowe kolędowanie:))))
...a kolędować będą:
Marta Kozakiewicz - śpiew
Bartosz Krzywda - piano
Szymon Zulhke - sax
Niedziela, 18 grudnia o godz. 19:00, klub Mjazzga Elbląg, ul. Kowalska 1-2 C

22 GRUDNIA
KWARTET SMYCZKOWY - MAŁGORZATA WÓJCIK I PRZYJACIELE

Obrazek w tresci

Małgorzata Wójcik i Przyjaciele zapraszają na koncert w sali koncertowej Ratuszu Staromiejskiego. Koncert rozpocznie się o godz. 18 w czwartek (22 grudnia). Wstęp wolny.
Na koncercie zatytułowanym „Małgorzata Wójcik i Przyjaciele”, realizowanym w ramach Stypendium Kulturalnego miasta Elbląga, wykonane zostaną najpiękniejsze melodie na kwartet smyczkowy, znane utwory z różnych gatunków muzycznych oraz autorska muzyczna wersja elbląskiej legendy o Piekarczyku.
Małgorzata Wójcik jest elblążanką, absolwentką Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, Akademii Muzycznej w Gdańsku (mgr z wyróżnieniem) a obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym w Wiedniu. Jest skrzypaczką. Od lat otrzymuje Stypendium Artystyczne i Kulturalne Miasta Elbląga.

DO 23 GRUDNIA
WYSTAWA PRAC MARII TERESY REKOWSKIEJ W KOSTCE

Obrazek w tresci

Filia nr 5 Kostka na osiedlu Zawada zaprasza do oglądania wystawy prac Marii Teresy Rekowskiej zainspirowanej światem przyrody. To właśnie przyroda, pejzaże są głównym tematem jej obrazów.
Maria Teresa Rekowska o sobie:
Od urodzenia mieszkam na malowniczych Żuławach. Już jako mała dziewczynka byłam zafascynowana wszelkimi artystycznymi aktywnościami. W tamtym czasie jednak nie miałam możliwości realizować swoich pasji. Dopiero w wieku 70 lat, po przejściu na emeryturę zapisałam się na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Uczestnicząc w warsztatach malarskich, zaczęłam poznawać tajniki malowania. Z uwagi na to, że całe życie spędziłam za miastem w otoczeniu przyrody, najbardziej lubię tworzyć pejzaże. Inspiruje mnie codzienność: kwiaty, które uprawiam w swoim ogrodzie, krople rosy osadzone na zieleniejących się źdźbłach trawy, pierwsze promienie wiosennego słońca. Doceniam urok zmieniających się pór roku i potrafię dostrzec piękno w codziennych sytuacjach i zjawiskach. Bardzo się cieszę, że mogę wystawiać swoje obrazy. Od najmłodszych lat marzyłam o tym, aby malować.
Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki do dnia 23 grudnia 2022 r.
Więcej informacji: Filia nr 5 KOSTKA, ul. Józefa Wybickiego 20 (w budynku Szkoły Podstawowej nr 9, wejście od ul. Andersa), tel. (55) 625 60 95/96

23 GRUDNIA
DYSKUSYJNY KLUB MANGI

23 grudnia (piątek), godz. 12:00, Biblioteka Młodego Czytelnika, ul. Zamkowa 1 – Dyskusyjny Klub Mangi: rozmowa o ulubionych mangach podczas szycia świątecznych skrzatów
DKK Mangi to zajęcia skierowane do młodzieży w wieku 12+, która jest zainteresowana tematem mangi oraz kultury japońskiej.
(moderatorka: Żaneta Łyczyszyńska; tel. 55 625 60 23)

31 GRUDNIA
SYLWESTER W MJAZZDZE

Obrazek w tresci

Jak co roku zachęcamy Was do wejścia w Nowy Rok w naszych skromnych progach!
Jeśli nie lubicie nadętych balów, dyskotekowych imprez a po prostu chcecie dobrze się bawić w kameralnym gronie - to nasz Sylwester jest dla Was!
Rezerwacje i wszystkie informacje pod numerem telefonu 504 076 402
Sobota, 31 grudnia, godz. 21, klub Mjazzga Elbląg, ul. Kowalska 1-2 C

6 STYCZNIA
ELBONG 2 + TUJE. THREE KINGS & THE BONG`S KING EDITION

Obrazek w tresci

Hołk kurde! Drugi raz mamy okazję zaprosić was na niczym* nieskrępowane granko z polewą fuzzową. Po raz pierwszy będziemy gościć gwiazdy zza wielkiej wody, czyli TuJe. Bierzta instrumenta, znajomych, rodzinkę, zwierzęta i dawajta!
Info o sprzęcie na dniach.
ZASADY:
1. Nie gramy coverów
2. Grać może każdy
3. Nie gramy coverów
Piątek, 6 stycznia, godz. 19:00, klub Mjazzga Elbląg

11-12 STYCZNIA
ZIMOWA LEKCJA MUZYKI Z EOK

Obrazek w tresci

Zima to lepienie bałwana, zima to płatki śniegu, zima to wreszcie zimowe melodie. Dzięki Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej zabrzmią one w styczniu w Ratuszu Staromiejskim i to nie raz, nie dwa, ale cztery razy! 11 (środa) i 12 (czwartek) stycznia kameraliści dwukrotnie – o 10:00 i o 12:00 – zaproszą uczniów szkół podstawowych na wyjątkową lekcję muzyki. Podręczniki i książki tym razem nie będą potrzebne, EOK i prowadzący Bartłomiej Koń zaprezentują całą paletę barw i efektów instrumentów smyczkowych. Do tego mnóstwo ciekawostek ze świata muzyki klasycznej.
11.01.2023, środa, 10:00 i 12:00  
12.01.2023, czwartek, 10:00 i 12:00
Ratusz Staromiejski w Elblągu  
Wykonawcy: Bartłomiej Koń - prowadzenie, Elbląska Orkiestra Kameralna
W programie m.in. Prezentacja instrumentów i hity muzyczne dla dzieci
Rezerwacje: Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski, tel. 55 237 47 49, 513 095 840, biuro@eok.elblag.eu  

12 STYCZNIA
ALEKSANDRA RADOMSKA "ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ"

Obrazek w tresci

Od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, od 2021 roku - na scenie. Debiutancka trasa standupowa okularnicy, która dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy na raz i porywa ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem. Po wakacyjnej przerwie powraca - z nowym, jeszcze lepszym programem i gwarantuje jeszcze więcej śmiechu i refleksji, które zostaną z Tobą na dłużej Program "ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ" W sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi… zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie. Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sarkastycznym poczuciu humoru Oli. Masz dość prymitywnych żartów o kutasach i seksie? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli? Wbijaj! Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem - musisz to zobaczyć!
12 stycznia o godz. 19:00, klub MJAZZGA, ul. Kowalska 1-2 C

13 STYCZNIA
THE STUBS, DOPELORD

Obrazek w tresci

Dancin' Shoes Gigs & Boredom Booking zapraszają na koncert:
THE STUBS – low budget rock'n'roll
5 lat temu poszli do piachu by w zeszłym roku odrodzić się w środku pandemii w piwnicach stołecznego Pogłosu oraz powrócić serią koncertów w klubach i na festiwalach. Wrócili starsi ale czy na pewno dojrzalsi? Muzyka The Stubs to rokendrol zagrany zarówno z serca jak i z wątroby. Koncerty to jest dokładnie to po co ten zespół powstał.
DOPELORD – stoner / doom
Dopelord rezyduje w Warszawie ale historia zespołu zaczęła się w 2010 roku w Lublinie. Przez niemal 12 lat istnienia zespół w kręgach stoner / doom dorobił się statusu kultowego. Regularnie objeżdżają europę, wydają zajebiste płyty z każdą kolejną zawieszając poprzeczkę coraz wyżej.
Gdzie: Mjazzga, Elbląg
Kiedy: 13 stycznia, piątek, g. 19:00

14 STYCZNIA
BO TO SIĘ ZWYKLE TAK ZACZYNA… CZYLI OD PIOSENKI DO MUSICALU

Obrazek w tresci

Szare, więzienne mury? Przytulny, kawiarniany stolik? A może barowy kontuar? Miłość może nas dopaść zawsze i wszędzie, o czym przekonuje spektakl „Bo to się zwykle tak zaczyna…”, który w styczniu zagości w elbląskim teatrze. To zjawiskowa opowieść, oparta z jednej strony na piosenkach, które podbiły serca melomanów w Polsce („Powróćmy jak za dawnych lat” czy „Dumka na dwa serca”), z drugiej na najpiękniejszych musicalach świata („My fair Lady”, „Chicago”, „Mamma Mia” itd.). W roli solistów topowi artyści polskich teatrów muzycznych (m.in. Opera Bałtycka, Teatr Muzyczny „Roma”, Teatr Muzyczny w Lublinie, Teatr Wielki w Poznaniu), do tego Elbląska Orkiestra Kameralna, a jako dyrygent Szymon Makowski. Do zobaczenia 14 stycznia - karnawał w takim towarzystwie mógłby trwać przez cały rok!
14.01.2023, sobota, 19:00   
Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu   
Wykonawcy:  
Soliści: Elżbieta Kaczmarzyk, Paulina Janczak, Angelika Gaj, Agnieszka Tyrawska, Agnes Łazarowicz, Joanna Krężel, Julia Bednarz, Tomasz Janczak, Leopold Stawarz, Tomasz Mazur, Rafał Wróblewski, Joanna Hanzel
Elbląska Orkiestra Kameralna
Szymon Makowski - dyrygent
W programie m.in. Najpiękniejsze piosenki musicalowe
Rezerwacje: Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski, tel. 55 237 47 49, 513 095 840, biuro@eok.elblag.eu   

21 STYCZNIA
STRATOSFERA KONCERT MJAZZGA

Obrazek w tresci

Z największą przyjemnością zapraszamy na koncert jakiego przegapić absolutnie nie można.
Zespół Stratosfera powstał z inicjatywy gitarzysty, producenta, kompozytora Waldemara Kuleczki znanego z np. Oddziału Zamkniętego, Papa Dance, Big Bit, Person.
W skład zespołu wchodzą znani Muzycy Artur Foremski Gitara (ex The Reds, Sex Bomba), Dominik Dobrowolski Perkusja (ex Wanda i Banda, Sex Bomba) Tomasz Latos Gitara Basowa (Big Bit).
Zespół Stratosfera gra mega światowe instrumentalne gitarowe hity lat 60.
Najwyższa klasyczna kultura gitarowa!!! Usłyszymy sztandarowe utwory najważniejszych gitarowych zespołów świata np. The Shadows, The Ventures, The Beatles i wielu innych oraz autorskie.
Sobota, 21 stycznia, klub Mjazzga Elbląg

22 STYCZNIA
OLKA SZCZĘŚNIAK W NOWYM PROGRAMIE "SKĄPIEC POZNAWCZY"

Olka Szczęśniak wystąpi z najnowszym programem ''Skąpiec poznawczy" Wraz z nią na scenie pojawi się support. Występ tylko dla widzów pełnoletnich. Prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu. Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione. Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Ze względu na komfort widowni: Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety. Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.
22 stycznia o godz. 20:00, Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID, Plac Jagiellończyka 1
Obrazek w tresci