Joanna Kaszuba, numerolog i terapeuta psychobiologii zdradza, co przyniesie nowy rok numerologiczny

2023-01-02 17:56:00(ost. akt: 2023-07-03 22:12:25)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Nie od dziś wiadomo, że wszystko we wszechświecie jest wibracją, a numery mają ogromny wpływ na nasze życie. Jeżeli więc wiemy, w jakim roku numerologicznym jesteśmy, możemy lepiej sobą zarządzać w danym czasie i podejmować właściwe decyzje. Jeżeli tego nie wiemy — dana wibracja i tak na nas wpływa, ale nie jesteśmy tego świadomi, a numerologia służy właśnie temu, by korzystać świadomie z wiedzy znanej już w starożytnych Indiach i Egipcie — zaczyna Joanna Kaszuba, numerolog i terapeuta psychobiologii.
Numerologia to dziedzina wiedzy, która w trafny sposób określa nasze cechy charakteru, osobowości oraz sytuacje życiowe. Lata numerologiczne mają 9 cykli i każdy trwa po 12 miesięcy. Nowy uniwersalny rok numerologiczny zaczyna się zgodnie z kalendarzem księżycowym zawsze w pierwszym nowiu września, a więc 25 września 2022 każdy z nas rozpoczął nowy rok numerologiczny właściwy dla swojej drogi życia — tłumaczy moja rozmówczyni.

— 2022 był rokiem numer 6 — był rokiem wzięcia odpowiedzialności, często za nieswoje życie. I tak też się stało, swoje mieszkania, finanse, zasoby wiele osób udostępniło osobom z Ukrainy. Wiele osób wzięło odpowiedzialność za nieswoje rodziny — 6 to rok rodzinnej odpowiedzialności i wszystkiego, co związane z rodziną i zapewnieniu jej odpowiedniego bytu. To także był czas poszukiwania miejsca na swoje gniazdo rodzinne, w drugiej połowie roku, kiedy zbliżaliśmy się do wibracji 7, rynek nieruchomości znacząco zwolnił — mówi Joanna Kaszuba.

I dodaje: — Taka jest właśnie wibracja 7, którą odczuwamy od 25 września 2022 i będziemy odczuwać do 15 września 2023 roku. Akcent położony jest na rozwój osobisty i wyciąganie wniosków. Jest to niezwykła liczba i mogą się pojawić niespodziewane propozycje czy okazje. Aktywność skierowana jest do wewnątrz, a nie na zewnątrz. Nastawiamy się więc na zdobywanie wiedzy, samodoskonalenie, medytację, odkrywanie swojego hobby, a nasza intuicja jest wyostrzona. Możemy w tym roku poszukiwać izolacji i samotności. Sprawy materialne będą mniej istotne, dlatego dla osób twardo stąpających po ziemi może to być trudny rok, skłaniający ich do poszukiwań wewnętrznego sensu zdarzeń. To doskonały rok na spotkanie się ze sobą i przepracowanie tego, co trudne, na naukę i transformację negatywnych schematów oraz przekonań.

Nie na wszystkich tegoroczna wibracja zadziała tak samo, każdy z nas ma bowiem swoją własną wibrację roku, która jest uzależniona od liczby Drogi Życia. Aby obliczyć swoją Drogę Życia, należy zsumować wszystkie liczby z daty urodzenia. Dla osoby urodzonej 03.12.1966 liczbą Drogi Życia jest 1, bo 3+1+2+1+9+6+6 = 28 a 2+8 = 1. Aby obliczyć rok numerologiczny dla swojej Drogi Życia, należy dodać do niej dany rok. Dla Jedynki 2023 to rok numerologiczny o wibracji 8, ponieważ 1+2+0+2+3 = 8.

Dla Drogi Życia nr 1
Konfrontacja z materią.
Wibracja Ósemki obdarzy Cię pewnością siebie i silną wolą, więc jest to doskonały rok na zrobienie ważnych kroków szczególnie w sferze materii, pracy czy biznesu. Ósemka symbolizuje sprawiedliwość, więc te najbliższe 12 miesięcy będzie bilansem Twoich wcześniejszych czynów i decyzji. To doskonały czas, aby skoncentrować się na tym, co chcesz osiągnąć w sferze materii i finansów. Ósemka niesie lekcje równowagi między duchem i materią. Teraz przychodzi czas wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje. Mogą nadarzyć się okazje finansowe, zawodowe, rozwojowe i to od Twoich decyzji zależeć będzie finał. Ważne też, aby działać etycznie i w zgodzie ze swoją prawdą.

Dla Drogi Życia nr 2
Podsumowanie i pożegnanie.
Wibracja 9 jest wyjątkowa, ponieważ zamyka numerologiczny 9-letni cykl i przynosi różnorodność doświadczeń. To rok pożegnań i oczyszczania tego, co zbędne. To czas uwolnienia się od przeszłości i przygotowania miejsca na nowe. Wiele spraw znajdzie swój finał. W tym okresie możesz mieć większe niż zwykle pragnienie zmiany — nie zaleca się jednak podejmowania ważnych decyzji, poza tymi, które wiążą się z zakończeniem. Ta wibracja rozbudza intuicję, więc ważna jest introspekcja, poszukiwanie sensu życia i usłyszenie wewnętrznego głosu. Możliwe podróże zagraniczne i spotkania metafizyczne. To najlepszy czas na zakończenie tego, co już od dawna Ci nie służy.

Dla Drogi Życia nr 3
Nowy początek
Właśnie rozpoczynasz nowy 9-letni cykl, gratulacje. To bardzo ciekawy czas. Będziesz mieć dużo okazji, aby zacząć od nowa. Ten rok zachęca do indywidualizmu i zadbania o siebie. Przynosi wiele możliwości. Jest to odpowiedni czas, aby podjąć decyzje i działania długoterminowe, które będą miały wpływ na kolejne 9 lat. Ważna jest intencja i nastrój, z jakim rozpoczynasz swoje przedsięwzięcia, to Ty nadajesz temu charakter. Wiele sytuacji i spraw zakończyło się, więc teraz warto skupić się na teraźniejszości, a nie rozpamiętywać przeszłość. Na pewno ten rok przyniesie Ci coś nowego, warto więc otworzyć się na to, co przynosi ta wibracja. To odpowiedni moment na podjęcie takich decyzji jak: nowy związek, ślub, dziecko, nowa praca czy zmiana miejsca zamieszkania.

Dla Drogi Życia nr 4
Refleksja i współpraca
Po intensywnym dziewiątym roku i aktywnym pierwszym roku czas odpocząć i zająć się sobą, swoim ciałem i najbliższymi. To dobry moment na odbudowywanie relacji z innymi. Ta wibracja jest bardziej pasywna niż aktywna, więc może wydawać Ci się, że nic się nie dzieje, ale to idealny czas na refleksję i konfrontację z emocjami. Dla osób aktywnych, które mają główną wibrację osobistą nieparzystą, ten czas może wydawać się trudny. W tym czasie możesz też odczuwać większe zmęczenie, wrażliwość i niezdecydowanie. Odpocznij więc, nabierz sił przed kolejnym intensywnym 3. rokiem. Odnajdź równowagę pomiędzy dawaniem i braniem. Ważnym aspektem będzie tu także czynnik zdrowotny, to czas na wszelkiego rodzaju zabiegi i pielęgnację ciała. Wibracja ta sprzyja również podejmowaniu współpracy oraz zawiązywania spółek.


Dla Drogi Życia nr 5

Sukces i ekspansja
To będzie rok pełen radości, spotkań towarzyskich i przepływu miłości. Czeka Cię ekspansja w każdej dziedzinie życia. Pojawi się wiele nowych możliwości. Osoby samotne znajdą w tym roku bratnią duszę. Poczujesz się bardziej atrakcyjnie i wyjątkowo. Znacznie poszerzy się krąg Twoich znajomych, gdyż będziesz odczuwać silną potrzebę bycia z ludźmi. Rozkwitnie życie towarzyskie. Warto kontrolować wydatki i uważać na rozrzutność, ponieważ ta wibracja sprzyja beztrosce. Może pojawić się nagły przypływ gotówki w postaci nagrody, premii lub wygranej. W tym roku czeka Cię dużo rozrywki i podróży dla przyjemności. Bez wątpienia ten rok będzie należał do najbardziej szczęśliwych, dlatego otwórz się na nowe i ciesz się życiem.

Dla Drogi Życia nr 6
Konsekwentne planowanie
To rok siewu, wcielania w życie tych pomysłów, które pojawiły się w latach poprzednich. To czas budowania solidnych fundamentów pod Twoje pomysły. To, jaką jakość nadasz swojemu życiu w tym roku, będzie rzutować na lata następne i zwróci Ci się z nawiązką. Ta wibracja sprzyja realizacji zadań, które wymagają cierpliwości i konsekwencji w działaniu. To nauka systematyczności. Unikaj zbędnych wydatków, uważaj na tak zwane szczególne okazje. Inwestuj jak najwięcej w swoje doskonalenie, edukację, kursy dokształcające, sprzęt do nauki, książki. Zdobywaj doświadczenie. Mogą się pojawić niespodziewane przeszkody i ograniczenia, które wystawią na próbę Twoją cierpliwość.

Dla Drogi Życia nr 7
Czas na zmiany
Ten rok to rok pełen zmian, podróży i nadejścia oczekiwanych rezultatów, których możesz się spodziewać, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Poczujesz przypływ energii i optymizmu. W tym roku poczujesz silną potrzebę niezależności. Poczujesz pragnienie przygód, swobody i nowości. Ta wibracja bardzo sprzyja podróżom, bliskim i dalekim. Piątka jest symbolem szansy, która może odmienić Twoje życie. W tej wibracji należy ze szczególną uwagą podchodzić do spraw prawnych, zwłaszcza podpisywania dokumentów kredytowych czy zobowiązań długoterminowych. Będzie to rok bardzo aktywny, obfitujący w wiele niespodziewanych wydarzeń. Warto wykazać się w nim odwagą nie zapominając o wewnętrznej równowadze.

Dla Drogi Życia nr 8
Stabilizacja rodzinna
Rok, w którym sprawy rodzinne i domowe wysuną się na pierwszy plan. Może się to wiązać z przyjęciem nowych obowiązków, związanych z najbliższymi. Twoje osobiste plany i aspiracje, mogą zejść na dalszy plan. Pojawią się inwestycje związane z domem — zakup, remont — w celu poprawy komfortu mieszkaniowego. Będzie to również przełomowy rok w sferze uczuciowej, przyjaźni, miłości, rodzinie. Ta wibracja bardzo sprzyja zakładaniu rodziny i spędzaniu czasu wspólnie. Jest to rok porządkowania spraw emocjonalnych, co będzie związane z podejmowaniem ważnych decyzji dotyczących przyszłości. W tym roku możesz odkryć swój talent, a Twoja uwaga może być bardziej skupiona na tworzeniu harmonii we wszystkim, czym się otaczasz.

Dla Drogi Życia nr 9
Samodoskonalenie się
Akcent położony jest na rozwój życia wewnętrznego, duchowego. Skupisz się na poznaniu siebie. Twoją aktywność skierujesz do wewnątrz. Korzystne są podróże i spotkania, które służą Twojemu wewnętrznemu rozwojowi. Ten rok upłynie pod znakiem wewnętrznych refleksji, które mogą zmienić Twój światopogląd i dotychczasowe podejście do życia. Będziesz częściej potrzebował czasu, by się wyciszyć. Korzystnie w tym czasie jest poszukać częstego kontaktu z naturą i więcej czasu spędzać w gronie sprawdzonych przyjaciół. Najrozsądniej spożytkować ten czas na przemyślenie przyszłości, wewnętrzne wyciszenie oraz zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy.

— Każda wibracja przypomina falę radiową wyemitowaną przez stację nadawczą. Kiedy znajdziemy się w jej polu oddziaływania, wpisujemy się w pewien rytm zjawisk, zgodny z indywidualnym cyklem życia. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że to od nas samych zależy, jak przez nie przejdziemy — uczmy się więc radzić sobie ze stresem, filtrujmy to, co do nas przychodzi i wybierajmy tylko to, co dla nas dobre, bo — jak powiedział Albert Einstein — "Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. To nie filozofia, to nauka" — podsumowuje Joanna Kaszuba.

A na zakończenie zaprasza: — Jeśli chcesz przeanalizować swój indywidualny horoskop, zapraszam na indywidualną konsultację www.joannakaszuba.pl.