Przed nami XII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

2023-04-12 14:44:17(ost. akt: 2023-04-13 07:03:01)   Artykuł sponsorowany
XII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 22-23 kwietnia

XII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 22-23 kwietnia

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Czas na kolejną edycję jednej z największych imprez tego typu w okolicy. Koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu te daty — Stare Pole zaprasza na XII Wiosenne Targi Ogrodnicze już 22 i 23 kwietnia, a was nie może tam zabraknąć.
Kto jeszcze nie słyszał o targach w Starym Polu? Impreza o długiej tradycji z roku na rok przyciąga do niewielkiej miejscowości oddalonej o około 20 kilometrów od Elbląga kolejnych zainteresowanych — i to nie tylko ogrodnictwem.

Tegoroczne XII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 22-23 kwietnia.


Podczas imprezy — jak co roku — będzie można przechadzać się między licznymi stoiskami, na których znajdziemy między innymi:
• drzewa, krzewy owocowe i rośliny ozdobne, nasiona, cebule, rośliny rabatowe
• nawozy, środki ochrony roślin
• wyposażenie ogrodów, narzędzia i sprzęt ogrodniczy
• systemy grzewcze, materiały budowlane
• rzemiosło, produkty tradycyjne, regionalne i pszczelarskie.

Podczas XII Wiosennych Targów Ogrodniczych w Starym Polu będzie można zasięgnąć wiedzy u ekspertów z zakresu motoryzacji, ochrony środowiska, rolnictwa i odnawialnych źródeł energii.

Ponadto atrakcję wydarzenia stanowić będzie wystawa gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych uczestnikach XII Wiosennych Targów Ogrodniczych w Starym Polu, którzy będą świetnie bawić się na terenie wesołego miasteczka. Nie zabraknie też przeróżnych pyszności, więc ze Starego Pola nikt nie wyjedzie głodny.

Fot. materiały organizatora