Braniewo żegna zasłużonego mieszkańca Ryszarda Żembrowskiego

2023-04-20 09:50:43(ost. akt: 2023-07-03 15:31:18)
We wtorek 18 kwietnia w wieku 73 lat zmarł wieloletni radny, nauczyciel i trener Ryszard Żembrowski

We wtorek 18 kwietnia w wieku 73 lat zmarł wieloletni radny, nauczyciel i trener Ryszard Żembrowski

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

We wtorek 18 kwietnia w wieku 73 lat zmarł wieloletni radny, nauczyciel i trener Ryszard Żembrowski. Ostatnie pożegnanie zmarłego zaplanowano na sobotę 22 kwietnia.
Wielki smutek, nie ma już wśród nas Pana Ryszarda... Dotarła do mnie smutna wiadomość — Pan Ryszard Żembrowski — radny miejski, człowiek sportu, trener Zatoki Braniewo i emerytowany nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie odszedł od nas po ciężkiej chorobie — przekazał burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki.

I zaznaczył: — W trakcie swojej pracy zawodowej Pan Ryszard wychował wiele pokoleń braniewian. Wiele dał również naszemu miastu jako radny miejski, a za swoje wieloletnie zaangażowanie w działalność społeczną i samorządową został w ubiegłym roku uhonorowany okolicznościową statuetką za zasługi dla Braniewa. To nieodżałowana strata...

Czuwanie i modlitwa różańcowa w intencji Zmarłego odbędzie się w Domu Pogrzebowym przy ul. Kościuszki 100 w Braniewie odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o 17:00.

Ostatnie pożegnanie Zmarłego zostało zaplanowane na sobotę 22 kwietnia. Urna z prochami zostanie wystawiona o godz. 10:30 w Kościele św. Antoniego w Braniewie, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione o 11:00, następnie urna zostanie przewieziona na cmentarz przy ul. Elbląskiej w Braniewie.