Agata Filipowicz z Elbląga w gronie półfinalistek Miss Polski 2023

2023-04-22 08:05:00(ost. akt: 2023-07-03 15:29:37)

Autor zdjęcia: Agata Filipowicz/ Instagram

Trwają eliminacje do konkursu piękności Miss Polski 2023. Jury wyłoniło 59 półfinalistek, spośród których już pod koniec kwietnia wybrane zostaną finalistki konkursu. W gronie półfinalistek Miss Polski 2023 znalazła się Agata Filipowicz z Elbląga.
— Jako że w konkursie Miss Polski reprezentuję województwo warmińsko-mazurskie, chciałabym wam pokazać kilka jego zakątków, z którymi jestem mocno związana — napisała pani Agata w mediach społecznościowych.

I dodała: — Co prawda od urodzenia mieszkam w Nowakowie, ale to w Elblągu toczy się większość mojego życia, który znajduje się nieopodal mojego domu rodzinnego. W tym mieście chodziłam do gimnazjum, liceum, na wszelkie dodatkowe zajęcia oraz to tutaj mam rodzinę i przyjaciół. Szczególną uwagę chciałam zwrócić na starówkę, którą podziwia zdecydowana większość turystów. Znajduje się tutaj piękna katedra, Brama Targowa, urokliwy Bulwar Zygmunta Augusta oraz wiele przepięknych kamienic. Zachęcam do poczytania legendy o słynnym Piekarczyku, który uratował Elbląg przed najazdem Krzyżaków.

Pani Agacie życzymy powodzenia!

Agata Filipowicz pokazuje Elbląg.


Fot. Agata Filipowicz/ Instagram