Dwóch reprezentantów powiatu elbląskiego na pierwszych miejscach! To już ostatni dzwonek, by oddać głos na samorządowców! [AKTUALNY RANKING]

2023-04-28 12:37:37(ost. akt: 2023-04-28 10:42:38)
Dwóch reprezentantów powiatu elbląskiego jest w najnowszym rankingu na pierwszych miejscach w swoich kategoriach. To wójt gminy Milejewo Krzysztof Szumała i burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski

Dwóch reprezentantów powiatu elbląskiego jest w najnowszym rankingu na pierwszych miejscach w swoich kategoriach. To wójt gminy Milejewo Krzysztof Szumała i burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trwa Plebiscyt na Najpopularniejszego Samorządowca Warmii i Mazur 2023. Głosowanie kończy się o północy 30 kwietnia, a głosować można w 3 kategoriach: starosta, wójt oraz burmistrz/prezydent. Zwycięzców poznamy 16 maja na VII Kongresie Przyszłości.
— Dziękuję redakcji za aktywność w zakresie oceny samorządowców. Wybory odbywają się co pięć lat, oceny dokonywane są też przez radnych na każdej sesji. Taki plebiscyt jest potrzebnym uzupełnieniem. Dziękuję mieszkańcom za oddanie za mnie głosów i obiecuję, że dalej z wielkim zaangażowaniem będę pracował na rzecz rozwoju miasta i gminy Pasłęk — dziękuje Wiesław Śniecikowski, który prowadzi w kategorii burmistrz/prezydent. I zdradza, że to jego ostatnia kadencja na fotelu burmistrza Pasłęka. Co nie oznacza, że zniknie z życia publicznego miasta i jego mieszkańców.
— Odchodzę po 12 latach bycia wiceburmistrzem i 20 latach bycia burmistrzem Pasłęka. Nie poddaję się, kończę swoją misję na tym stanowisku. Będę startował do innej instytucji publicznej, gdzie również będę pracował na rzecz mieszkańców — zdradza burmistrz Śniecikowski.
— Pasłęk rozwija się dynamicznie. W tym roku Rada Miejska wyznaczyła 54 zadania publicznie w budżecie. Cieszy mnie również to, że w Pasłęku powstają nowe zakłady produkcyjne, bo to są nowe miejsca pracy dla mieszkańców. Pasłęk jest miastem otwartym na wszystkich. Coraz częściej pracodawcy i przedsiębiorcy pukają do naszych drzwi i chcą inwestować i inwestują w Pasłęku. Pasłęk jest najlepszym miejscem do życia — dodaje burmistrz.

Dwóch reprezentantów powiatu elbląskiego jest w najnowszym rankingu na pierwszych miejscach w swoich kategoriach. To wójt gminy Milejewo Krzysztof Szumała i burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski.


Na swoich kandydatów można głosować, wysyłając SMS-a na numer 7248, w treści wpisując odpowiedni kod przypisany do konkretnego nazwiska. Nazwiska laureatów poznamy na najbliższym, VII Kongresie Przyszłości, który odbędzie się 16 maja. (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)


Najpopularniejszy burmistrz, prezydentNajpopularniejszy starostaNajpopularniejszy wójt