Krynica Morska i Jantar. To tu ekipa serialu "M jak miłość" nagrała romantyczne sceny do kolejnych odcinków. Ślub Kasi i Jakuba na plaży. Powiedzą sobie "tak" w Jantarze [ZDJĘCIA]

2023-06-01 16:38:13(ost. akt: 2023-07-02 06:02:23)

Autor zdjęcia: Gmina Stegna

W poniedziałek 29 maja w Jantarze pojawiła się ekipa serialu „M jak miłość”. Na plaży można było spotkać aktorów: Ilonę Janyst, Maurycego Popiela, Paulinę Lasotę i Krzysztofa Kwiatkowskiego. Filmowcy na czele z reżyserką Kingą Lewińską nakręcili kilka scen do odcinka 1748, który będzie miał premierę na antenie TVP2 jesienią. Serialowi bohaterowie: Aneta, Olek, Kasia i Jakub spędzą nad Zatoką Gdańską romantyczne chwile. Będą spacery, kutry rybackie, zachód słońca, pyszna ryba i miłość…
– Ekipa bardzo lubi zdjęcia poza Warszawą, a szczególnie w takich przepięknych okolicznościach natury jak na plaży w Jantarze. Miejsce to stanowi idealną scenografię do realizacji miłosnych wątków naszych bohaterów – przekazała Karolina Baranowska z biura producenta serialu.

Natomiast we wtorek 30 maja kipa serialu „M jak miłość” pojawiła się w Krynicy Morskiej.


– To drugi dzień pracy ekipy nad Zatoką Gdańską. Bardzo lubimy takie wyjazdowe zdjęcia, a szczególnie pracę w tak pięknych okolicznościach natury. Plaża w Krynicy Morskiej stanowi idealną scenografię do realizacji miłosnych wątków naszych bohaterów – przekazała Karolina Baranowska.

Super wiadomość z planu "M jak miłość"! Kasia i Jakub nareszcie powiedzą sobie "tak" i przysięgnąć miłość i wierność "do końca świata i jeden dzień dłużej". Ślub Karskiego odbędzie się z dala od zgiełku, nad polskim morzem, na plaży w Jantarze. Wymarzoną scenerię zakłócić może tylko jeden szczegół – zabraknie bardzo ważnych gości – poinformował serwis Superseriale.

„M jak miłość” to od 23 lat najpopularniejszy polski serial i najchętniej oglądany program telewizyjny w Polsce. Premierowe odcinki można oglądać w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2.