28. Żuławskie Targi Rolne. Stare Pole zaprasza w weekend 17-18 czerwca [PROGRAM]

2023-06-16 07:59:37(ost. akt: 2023-06-16 12:54:26)   Artykuł sponsorowany
Stare Pole zaprasza w dniach 17-18 czerwca na 28. Żuławskie Targi Rolne

Stare Pole zaprasza w dniach 17-18 czerwca na 28. Żuławskie Targi Rolne

Autor zdjęcia: PODR

28. Żuławskie Targi Rolne odbędą się już w najbliższy weekend. Stare Pole zaprasza w dniach 17-18 czerwca. Tego wydarzenia chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, przybliżamy program tegorocznych Targów.
Już w dniach 17-18 czerwca Stare Pole zaprasza na 28. Żuławskie Targi Rolne. W programie ekspozycje targowe, wystawa królików rasowych, prezentacja rękodzieła, sztuki ludowej i produktów regionalnych, a także Konkurs Małego Hodowcy.

Tradycyjnie na miejscu czekać będą na nas wystawcy, stoiska i eksperci, którzy doradzą w zakresie takich tematów jak: technika rolnicza, zaopatrzenie rolnictwa, budownictwo, ogrodnictwo, ekologia i ochrona środowiska. Poza tym będą lokalni rękodzielnicy, tradycyjne, regionalne i ekologiczne produkty.

Wśród stoisk wystawowych znajdziemy wystawców i specjalistów różnych kategorii, m.in.: maszyny, urządzenia, narzędzia rolnicze, środki do produkcji (nawozy, nasiona, paliwa), budownictwo i wyposażenie budynków inwentarskich, ogrodnictwo i szkółkarstwo, ekologia i ochrona środowiska, informacja i usługi (banki, agencje, samorządy, prasa), rzemiosło (meble i ozdoby ogrodowe, wyroby z wikliny itp.), samochody osobowe i dostawcze, przetwórstwo spożywcze (produkty regionalne, produkty tradycyjne, wędliny, sery, miody, nalewki itp.).

Fot. PODR


Targom towarzyszy wystawa zwierząt hodowlanych prezentująca dorobek wystawców z województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego; pokaz zwierząt użytkowych i ozdobnych: królików, drobiu, ptaków egzotycznych; prezentacja artystów ludowych i rzemiosła ludowego.

Żuławskie Targi Rolne potrwają od soboty do niedzieli, Stare Pole zaprasza w godzinach 9:00-17:00.


UWAGA!

Ze względu na remont drogi krajowej nr 22 na trasie Malbork – Stare Pole – Elbląg przedstawiamy Państwu propozycje objazdów, które w pewnym stopniu zmniejszą natężenie ruchu na drodze nr 22 i skrócą czasowo dojazd na parking Żuławskich Targów Rolnych w Starym Polu.

Parking

Fot. PODR


Dojazd na parking od Elbląga

Fot. PODR


Dojazd na parking od Malborka

Fot. PODR


Fot. materiały organizatora