Piwowary Braniewskie 2023 za nami! Gwiazdami wydarzenia Varius Manx i Margaret [ZDJĘCIA]

2023-07-02 07:40:48(ost. akt: 2023-07-02 07:48:30)
Piwowary Braniewskie 2023: Koncert Margaret

Piwowary Braniewskie 2023: Koncert Margaret

Autor zdjęcia: Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa

— Wszystko, co dobre, szybko się kończy... — tak dwudniowe święto miasta podsumowuje burmistrz Braniewa, Tomasz Sielicki. I trudno się z nim nie zgodzić! Tegoroczne Piwowary Braniewskie z całą pewnością trzeba uznać za udaną imprezę! Największym zainteresowaniem cieszyły się koncerty gwiazd polskiej estrady, na scenie w Braniewie wystąpili m.in.: zespół Varius Manx i Margaret. Zobaczcie zdjęcia.
— Jak na święto miasta przystało — dopisały i atrakcje, i frekwencja. Uczestnicy zabawy zaczęli się gromadzić na terenie Amfiteatru już od godz. 14:00, do czego przyczyniła się oferta oferowana w strefie wypoczynku. W ramach strefy muzyki wystąpili uczestnicy sekcji Braniewskiego Centrum Kultury im. Tadeusza Kopacza, Grupa 60+, Warmia Braniewo i laureaci konkursu „Twoje 5 Minut”. Następnie rozpoczął się koncert Biesiada Show, a o godz. 19:00 wystąpił zespół Wtopa. Gdy na scenę wchodziła Margaret, Amfiteatr im. Henryka Mrozińskiego wprost "pękał w szwach"! — relacjonuje Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa.

I dodaje: — Tak powinno wyglądać święto miasta! Z całego serca dziękuję artystom, którzy uświetnili tegoroczne Piwowary oraz wszystkim, którzy swoją obecnością sprawili, że zorganizowane przez nas wydarzenie przybrało rangę godną prawdziwego święta naszego miasta. Słowa wdzięczności kieruję również w stronę wszystkich partnerów, sponsorów i patronów medialnych. Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji Piwowarów!