Jantar: Ukradł telefon i zranił ostrym narzędziem mężczyznę, który chciał go zatrzymać. Jest poszukiwany przez policję

2023-07-12 17:18:36(ost. akt: 2023-07-12 17:26:34)
Mężczyzna chwilę po zdarzeniu nieznacznie zmienił swój wizerunek przez skrócenie brody oraz zmianę stylu ubioru

Mężczyzna chwilę po zdarzeniu nieznacznie zmienił swój wizerunek przez skrócenie brody oraz zmianę stylu ubioru

Autor zdjęcia: KPP NGD

Do zdarzenia doszło w piątek 7 lipca w miejscowości Jantar. 25-letni mężczyzna zauważył sprawcę kradzieży telefonu jego koleżanki, która miała miejsce dwa dni wcześniej.
Mężczyzna chciał ująć sprawcę kradzieży, jednak ten zranił go ostrym narzędziem, po czym uciekł. 25-latek został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Komendant nowodworskiej policji natychmiast zarządził alarm dla jednostki policji. W akcję poszukiwawczą zaangażowany był również przewodnik z psem tropiącym, policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego, dzielnicowi oraz pluton alarmowy funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji z Gdańska.

Funkcjonariusze przeglądali i analizowali monitoring, co pozwoliło na ustalenie osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem, której wizerunek udostępniamy. Mężczyzna chwilę po zdarzeniu nieznacznie zmienił swój wizerunek przez skrócenie brody oraz zmianę stylu ubioru.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z mundurowymi prowadzącymi sprawę w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer 74 39 232.

KPP NGD
Fot. KPP NGD

Fot. KPP NGD

Fot. KPP NGD