Znajdź wymarzonego przyjaciela! Zwierzęta z "Psiego Raju" polecają się do adopcji [ZDJĘCIA]

2023-07-25 14:08:42(ost. akt: 2023-07-25 10:11:17)
Domu szuka między innymi Różyczka

Domu szuka między innymi Różyczka

Autor zdjęcia: Psi Raj w Pasłęku

Adoptuj, kochaj, zmieniaj ich życie! Wartościowa relacja ze zwierzęciem wywołuje pozytywne zmiany w naszym życiu. Jedno jest pewne, warto dać szansę bezdomnym psom i kotom, ale decyzję o adopcji należy dobrze przemyśleć. Prezentujemy koty i psy, które szukają kochających ludzi. W sprawie adopcji kontaktuj się ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt "Psi Raj" w Pasłęku.
Adopcja zwierząt to piękny gest, który nie tylko daje bezdomnym psom i kotom szansę na szczęśliwe życie, ale także wpływa pozytywnie na nas, ich opiekunów.

Towarzystwo czworonoga pozytywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Spędzając czas z psem lub kotem, łatwiej pokonywać stres, a pupil sprawi, że zapomnimy o samotności.

Posiadanie zwierzęcia wymaga jednak zaangażowania, odpowiedzialności i cierpliwości. Pies czy kot to nie zabawka, ale nowy członek rodziny, który potrzebuje miłości, troski i uwagi. Przed podjęciem decyzji o adopcji warto zastanowić się nad swoją sytuacją życiową. Zwierzęta żyją wiele lat, a opieka nad nimi to długoterminowe zobowiązanie. Pamiętajmy, że ich zdrowie i dobrostan zależą od nas.

Adopcja zwierzęcia dostarcza wiele radości, ale wymaga też poświęceń. Zmiany w życiu, wyjazdy czy choroby często wpływają na zwierzęta, dlatego ważne jest, abyśmy byli gotowi odpowiednio zareagować i zapewnić im najlepszą opiekę.

Zwierzęta do adopcji. Koty i psy, które szukają domu


Poniżej prezentujemy koty i psy do adopcji. Szczegółów na temat zwierząt i procedur adopcyjnych udziela Schronisko dla bezdomnych zwierząt "Psi Raj" w Pasłęku pod numerem telefonu: 792 074 136.

TINA - suczka, waga: około 10 kgFot. Psi Raj w Pasłęku


Są w życiu różne sytuacje. Czasem oddanie zwierzaka do schroniska nie jest zależne od człowieka, np. w przypadku jego śmierci... W ten sposób, po odejściu ukochanej opiekunki, pod opiekę "Psiego Raju" trafiła Tinka. Tina nie wie, co się wydarzyło. Z pewnością nie rozumie, gdzie jest jej Pani i dlaczego znalazła się tutaj, gdzie jest dziś. Miała kiedyś swój dom, swojego ludzkiego przyjaciela. Teraz nie ma nic...

Tinka to młoda suczka, przed którą jeszcze wiele lat cudownego pieskiego życia. Jest typowo domową suczką, którą schronisko przytłacza. Przyjazna, łagodna, spokojna, niewielka. Bezkonfliktowa wobec innych zwierząt. Bardzo się cieszy na widok ludzi, lubi siedzieć na kolankach i mieć choć na chwilę człowieka dla siebie Prosimy, niech ten czas się dla niej nie dłuży...

Tina została poddana zabiegowi sterylizacji.

MOKKA - niespełna roczna kotkaFot. Psi Raj w Pasłęku


Mokka, czyli niezwykła szczerbatka, która wciąż nie ma domu... Skradła już nie jedno serce! Niestety nikomu nie na dłużej... Mokka to młodziutka niespełna roczna kotka. Jest drobnej budowy. W stosunku do człowieka jest niezwykle łagodna i potulna. Uwielbia drapanie za uszkiem i wylegiwanie się na słonku. Jest odważna i z pewnością szybko odnajdzie się na czyjejś kanapie. Idealny kompan dla rodziny, która szuka milusińskiego futrzaka! Żyje z innymi kotami w zgodzie.

RÓŻYCZKA - maleńka kotkaFot. Psi Raj w Pasłęku


Różyczka trafiła do schroniska po tym, jak została znaleziona w starej szopie przy martwej matce... Miała wtedy zaledwie 6 tygodni. Przez pierwsze dni była przerażona, widać było, że nie miała wcześniej kontaktu z człowiekiem.
Dziś jest duszą towarzystwa! Wszędzie jej pełno, rozpiera ją energia i ma ogromny apetyt! Korzysta z kuwety, nie załatwia swoich potrzeb poza.

Na przemian mruczy, bawi się, je i śpi - jak to na kocie dziecko przystało.
Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, jest zdrowa - ma za sobą wizytę u weterynarza oraz odrobaczanie i szczepienie.

PYSIA - około 2-letnia suczkaFot. Psi Raj w Pasłęku


Pysia trafiła pod opiekę Psiego Raju w tym roku. Oszczeniła się zimą w budzie przypięta do łańcucha. Dzielnie wychowała czwórkę szczeniąt, które już od jakiegoś czasu są szczęśliwe w nowych domach.

Przez ten dała się poznać jako przyjazny, wierny i wpatrzony w człowieka pies.
Jest energiczna, lubi zabawy, ale przede wszystkim bardzo zabiega o uwagę ludzi. Na widok pracowników schroniska cieszy się niezmiernie! Jest jeszcze młodziutka, ma około 2 lat. Niewielka gabarytowo - waży około 10 kg.

Bezkonfliktowa w stosunku do innych psów, jednak nie jest to pies, który może zamieszkać z kotami.Pysia o duszy szczeniaka prosi o dom. Prawdziwy, kochający, taki jakiego jeszcze nie mogła doznać w swoim życiu...