37. Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Medale jadą do Elbląga!

2023-08-21 08:56:44(ost. akt: 2023-08-21 09:04:59)
Mikołaj Kot (z prawej) okazał się najlepszy w konkurencji K1 22,2 km (junior) i stanął na najwyższym stopniu podium

Autor zdjęcia: UKS Silvant Kajak Elbląg

Medale z 37. Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym jadą do Elbląga! — przekazuje UKS Silvant Kajak Elbląg. Klub ma kolejne powody do dumy.
W dniach 19-20 sierpnia na Torze Regatowym Malta w Poznaniu odbywały się 37. Mistrzostwa Polski w Maratonie w kajakarstwie. UKS Silvant Kajak Elbląg ma kolejne powody do dumy.

— Mikołaj Kot okazał się najlepszy w konkurencji K1 22,2 km (junior) i stanął na najwyższym stopniu podium — przekazuje UKS Silvant Kajak Elbląg.

Gratulacje należą się również kajakarzom z PKS Korona, którzy zdobyli dwa złote i jeden srebrny medal, plasując się na 10. miejscu w klasyfikacji medalowej.