Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia fitness dla seniorów z Elbląga

2023-08-21 19:28:31(ost. akt: 2023-08-21 12:51:31)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: freepik

Seniorze – specjalnie dla Ciebie, Fitness! Stowarzyszenie Jantar, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elbląskich seniorów, przygotowało dla nich bezpłatną ofertę zajęć.
Z myślą o seniorach, którzy coraz częściej zaczynają dbać o swoją kondycję i szukać różnych form aktywności, zaplanowane zostały cotygodniowe zajęcia fitnessowe. Odbywać się one będą cyklicznie do końca roku.

— Zajęcia Fitness dla seniorów są jedną z propozycji, które przygotowaliśmy, aby popularyzować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Elbląga — mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, prezes Stowarzyszenia Jantar. — Będą one realizowane od września w ramach zadania, na które udało się nam pozyskać środki z Urzędu Miejskiego — dodaje.

— Zajęcia będą prowadzone w celu zaszczepienia, zdrowego stylu życia i zamiłowania do aktywności fizycznej. Chcemy uświadomić osobom starszym, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na sprawność fizyczną i kondycję, ale poprawia samopoczucie — wyjaśnia Magdalena Czarnocka-Kaptur.

— Spotkania z Fitnessem rozpoczną się na początku września. Czekamy na zgłoszenia osób zdecydowanych i konsekwentnie realizujących zamierzone plany. Decyduje kolejność zgłoszeń — informuje prezes Stowarzyszenia Jantar.

Kontakt: Centrum Tańca Promyk
tel. 55/611-01-30
kom. 609-977-220