Kulturalny Kalejdoskop, czyli Dzień Otwarty w Światowidzie [PROGRAM]

2023-09-07 14:56:48(ost. akt: 2023-09-07 15:01:26)

Autor zdjęcia: CSE Światowid

Czy w Światowidzie wykonasz własne naczynie ceramiczne? Czy nauczysz się tańczyć, a może zapiszesz dziecko do sekcji wokalnej? Jakie premiery kinowe zobaczysz tej jesieni? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas Dnia Otwartego w Światowidzie. Pokażemy wam cały wachlarz naszych możliwości! Zapraszamy 16 września na hol główny w godzinach od 15:00 do 19:00.
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do wspólnej zabawy.

Chcemy, aby jak najwięcej mieszkańców Elbląga, regionu i województwa korzystało z naszych propozycji, a tych mamy przecież bardzo dużo – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam na nasz dzień otwarty. Mamy nadzieję, że odwiedzający znajdą coś dla siebie w naszym Kulturalnym Kalejdoskopie i będą rozwijać swoje pasje w Światowidzie.

Program Kulturalnego Kalejdoskopu, czyli Dnia Otwartego w Światowidzie:

- zabawy z VR i AR
- animacje dla dzieci i warsztaty artystyczne
- konkursy z nagrodami
- balonowe ZOO
- malowanie twarzy i brokatowe tatuaże
- pokazy i warsztaty taneczne Centrum Tańca „Promyk”
- zwiedzanie Kina Światowid
- warsztaty animacji poklatkowej
- pokaz filmów zrealizowanych w ramach „Zbuntowanego kina”

Dzień Otwarty Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu dostarczy odwiedzającym wielu atrakcji i zapewni miłe spędzenie czasu. Zapraszamy 16 września na hol główny CSE „Światowid” w Elblągu w godz. 15:00-19:00 do zapoznania się z naszą nową, jesienną ofertą.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
Fot. CSE Światowid