Zatoka Braniewo żegna trenera. Nie żyje Jacek Ptak

2023-11-01 11:07:46(ost. akt: 2023-11-01 11:15:34)

Autor zdjęcia: MKS Zatoka Braniewo

— Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego przyjaciela, trenera Jacka Ptaka. Nie jesteśmy w stanie pogodzić się z faktem, że Jacka już nie zobaczymy wśród nas na kolejnych treningach czy meczach Zatoki — przekazuje MKS Zatoka Braniewo.
Jacek Ptak odszedł nad ranem, 31 października. — Był osobą wysoce cenioną za swoje wyjątkowe podejście do obowiązków zawodowych. Jako były zawodnik, a obecnie trener Zatoki Braniewo, posiadał nie tylko ogromną wiedzę, ale też potrafił doskonale ją wykorzystać w swojej pracy. Zawsze pomocny i oddany. Będzie nam bardzo brakowało Jego obecności wśród nas! — podkreśla klub.

— Jako klub MKS Zatoka Braniewo przesyłamy wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny. Niech pamięć o Jacku i jego dobrych uczynkach będzie dla Was pocieszeniem — przekazuje Zatoka.

Jacek Ptak zapisze się w pamięci mieszkańców Braniewa jako ceniony trener, działacz sportowy i wieloletni pracownik Miejskiego Ośrodka Sportu Zatoka. Jacek Ptak odszedł w wieku 53 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 3 listopada o godzinie 11:00 w bazylice mniejszej w Braniewie.