Zawodniczka EKS Start Elbląg Nikola Głębocka w kadrze narodowej

2023-11-10 09:59:47(ost. akt: 2023-11-10 10:04:54)

Autor zdjęcia: EKS Start Elbląg

Na wniosek trenera kadry narodowej Arne Senstadta zarząd ZPRP powołał 18 zawodniczek do reprezentacji Polski na zgrupowanie kadry, które odbędzie się w dniach 19-21 listopada w Cetniewie. Wśród powołanych znalazła się Nikola Głębocka (Start Elbląg).
Po tym zgrupowaniu reprezentacja Polski uda się na turniej do Lillehammer (Norwegia), gdzie grać będzie z Norwegią, Islandią oraz Anglią. Po zakończonym turnieju trener kadry ogłosi skład 18 zawodniczek, które wezmą udział w mistrzostwach świata kobiet w dniach 29.11 - 18.12 w Herning (Dania).

XVIII Sportowy Plebiscyt Dziennika Elbląskiego


Już po raz osiemnasty Czytelnicy i Czytelniczki Dziennika Elbląskiego mają szansę nagrodzić zawodników z Elbląga i regionu za ich sportowe osiągnięcia. Trwa plebiscyt na najpopularniejszego sportowca. Głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 22 stycznia przyszłego roku.

Na kogo oddasz swój głos? Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć Nikoli Głębockiej! Pełną listę kandydatów, którzy mają szansę na tytuł Najpopularniejszego Sportowca roku 2023, znajdziesz TUTAJ. Czytelnicy i Czytelniczki Dziennika Elbląskiego wybierają w tym roku również Najpopularniejszy Klub Sportowy roku 2023 — głosować można między innymi na Start Elbląg — lisa nominowanych TUTAJ.