Dziennik Elbląski wraz z Czytelnikami nagrodzi nie jednego najpopularniejszego sportowca, ale dziesięciu! Kto ma szansę na puchar?

2023-11-21 17:42:02(ost. akt: 2023-12-18 13:36:29)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Para taneczna, piłkarz, kajakarz czy judoka? Kto ma szansę na puchar i zaszczytny tytuł w osiemnastej edycji Sportowego Plebiscytu, w którym Dziennik Elbląski wraz z Czytelnikami nagrodzi nie jednego najpopularniejszego sportowca, ale aż dziesięciu?
Głosowanie w Sportowym Plebiscycie Dziennika Elbląskiego potrwa do północy 21 stycznia 2024 roku, więc nasi Czytelnicy i Czytelniczki mają jeszcze sporo czasu na to, by wspomóc swoich faworytów. Warto dodać, że w tej edycji głosujemy nie tylko za pośrednictwem SMS-ów, ale również dzięki specjalnym kuponom dołączonym do każdego papierowego wydania tygodnika Dziennik Elbląski.

Jesteście ciekawi, jak przebiega głosowanie? Pierwszy ranking pojawi się na www.dziennikelblaski.pl już wkrótce, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy. Jak na razie najwięcej głosów zdobyli reprezentanci takich dyscyplin jak taniec towarzyski, piłka nożna i judo. Warto jednak dodać, że przed nami niemal dwa miesiące głosowania, więc wszystko może się jeszcze zmienić!

Jeżeli chodzi o kategorię NAJPOPULARNIEJSZY KLUB SPORTOWY, to w tej chwili największą szansę na zwycięstwo ma drużyna, która wysoko pokonała ostatnio Kolejarza Chojnice. Wiecie, o jakim zespole mowa?

Głosowanie na najpopularniejszego sportowca trwa! Oto lista nominowanych!Który klub sportowy jest najpopularniejszy? Zagłosuj!