Dziennik Elbląski zaprasza do lektury! Tygodnik dostępny w wersji papierowej i elektronicznej

2023-11-24 06:00:00(ost. akt: 2023-11-23 15:41:16)
Kamila Szczepańska-Górna to pisarka z Elbląga, która w rozmowie z nami opowiada o swojej powieści "98% Klary" i zapowiada jej kolejne części! Poza tym w najnowszym wydaniu Dziennika Elbląskiego kolejna podróż w czasie do dawnego Elbląga za sprawą cyklu Leksykon Fotografów i następna opowieść z Wysoczyzny Elbląskiej, tym razem o uszatkach.
Tygodnik Dziennik Elbląski prezentuje swoją najnowszą okładkę i zaprasza do lektury! Jak co tydzień w jedynej gazecie dotyczącej wyłącznie Elbląga i powiatu elbląskiego znajdziecie najważniejsze informacje ostatnich dni, wiadomości sportowe, inspirujące rozmowy, kalendarz imprez, czyli nadchodzące wydarzenia, które wkrótce odbędą się w Elblągu, a wśród nich między innymi koncerty, wystawy i impreza andrzejkowa.

Najnowsze wydanie Dziennika Elbląskiego, które dostępne jest w wersji papierowej w sprzedaży stacjonarnej i elektronicznie na [url=http://kupgazete.pl[/url]/]www.kupgazete.pl, to również kolejne części dwóch niezwykle ciekawych serii — Leksykon Fotografów i Wysoczyzna Elbląska od A do Z.

Szukajcie nas w salonach prasowych i kioskach, na pocztach i stacjach Orlen. Zabrakło gazety w Waszej okolicy? Koniecznie dajcie nam znać! Piszcie na adres gazeta@dziennikelblaski.pl.

Marzy Ci się darmowa prenumerata Dziennika Elbląskiego? Możesz ją otrzymać w wersji elektronicznej, jeśli podzielisz się z nami widokiem, który Cię zachwycił lub zaintrygował! Czekamy na ciekawe fotki z Elbląga i okolic, wysyłajcie je na gazeta@dziennikelblaski.pl, w tytule wpisując "Prenumerata za zdjęcie".

Masz ciekawe hobby? Prowadzisz mały lokalny biznes, o którym chcesz opowiedzieć? Potrzebujesz pomocy? Chcesz opowiedzieć o swojej pasji? Napisz do nas koniecznie na gazeta@dziennikelblaski.pl!