Andrzej Piaseczny i Kacper Dworniczak zapraszają na niezwykły koncert w Elblągu

2023-12-01 14:22:18(ost. akt: 2023-12-01 16:58:07)
Andrzej Piaseczny zaprasza na niezwykły koncert w Elblągu

Andrzej Piaseczny zaprasza na niezwykły koncert w Elblągu

Autor zdjęcia: materiały prasowe // fot. Jacek Poremba

„Zanim jeszcze święta…” – wyjątkowa trasa Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – dotrze również do Elbląga! A to za sprawą koncertu, który odbędzie się już we wtorek 19 grudnia w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
To będzie niezwykły koncert — intymna atmosfera, przywołujące klimat ciepłych i radosnych świąt utwory, chwila oddechu od przedświątecznego pośpiechu... „Zanim jeszcze święta…” to wyjątkowa trasa Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Mamy to szczęście, że koncert odbędzie się również w Elblągu i to już 19 grudnia.

Święta w naszym domu zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę.

Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Dzień jeden w roku”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulejże, mi lulej” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy sobie je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka.

Artyści wprowadzą publiczność w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie towarzyszył im przez całe Święta.

Bilety znaleźć można między innymi TUTAJ i TUTAJ.

Obrazek w tresci