Najlepsze pomysły na świętowanie rocznicy związku z drugą połówką

2023-12-05 21:22:06(ost. akt: 2023-12-05 21:22:13)   Artykuł sponsorowany
Rocznica ślubu, zaręczyn lub po prostu rozpoczęcia związku to doskonała okazja do świętowania we dwoje. I wcale nie musi się to odbywać w eleganckiej restauracji i przebiegać według sztampowego scenariusza. Poznaj najlepsze – romantyczne, kreatywne lub szalone – pomysły na świętowanie rocznicy!

Zróbcie razem coś szalonego


Jeśli zarówno ty, jak i twój partner uwielbiacie adrenalinę i nowe wyzwania, rocznica związku to doskonała okazja, by sprawić sobie wyjątkowy prezent w postaci ekstremalnego przeżycia. Może to być coś, o czym zawsze marzyliście, ale dotąd nie było okazji, aby to zrealizować, np. skok ze spadochronem lub na bungee, lot paralotnią, balonem czy szybowcem. Możecie też spróbować atrakcji, których jeszcze nie próbowaliście, np. terenowej jazdy off-road, przejażdżki monster truckiem czy wyścigu na super szybkich gokartach. Jeżeli marzycie o wspinaczce, wybierzcie się wspólnie na krótki kurs na ściankę wspinaczkową. Dobrą opcją jest też przejście we dwoje przez escape room z mrożącą krew w żyłach kryminalną fabułą.

A kiedy dopadnie was głód, wpadnijcie do Domino’s Pizza Elbląg na pyszną pizzę i smakowite przystawki, by zebrać energię na dalszą część świętowania!

Wyruszcie razem w podróż


Zakochani często podróżują do romantycznych miejsc takich jak Rzym czy Wenecja, aby uczcić rocznicę swojego związku. Warto jednak wypróbować też zupełnie inny scenariusz. Ciekawym pomysłem będzie podróż autostopem, aby sprawdzić, jak daleko jesteście w stanie dotrzeć w ciągu np. 12 godzin. W miejscu, do którego dojedziecie, możecie zorganizować dalszą część świętowania – tylko od was i od odrobiny szczęścia zależy, czy będzie to sąsiednie miasto, czy np. czeska Praga. 

Jeżeli wolicie klasyczne rozwiązania, po prostu kupcie bilet lotniczy do miejsca, w którym do tej pory nie byliście i spróbujcie poszukać w nim lokalnych atrakcji, których nie ma w przewodnikach.

Koncert ulubionego artysty 


Jeśli słuchacie tej samej muzyki lub zbliżonego gatunku, wybierzcie się na koncert ulubionego artysty. Aby świętowanie waszej rocznicy było ciekawsze, wybierzcie wydarzenie, które odbywa się w innym mieście lub kraju. Zyskacie w ten sposób dodatkową atrakcję w postaci zwiedzania miasta czy możliwości spróbowania smaków lokalnej kuchni. Jeżeli wolicie inne kulturalne rozrywki, wybierzcie się na głośny spektakl do teatru w innym mieście lub do zagranicznego muzeum, gdzie znajduje się wyjątkowy eksponat. 

Romantyczna sesja zdjęciowa


Sesja zdjęciowa dla dwojga to ciekawe doświadczenie i zarazem okazja, by raz jeszcze i z innej perspektywy zobaczyć, jak ładnie razem wyglądacie. Doskonałym pomysłem są romantyczne sesje w plenerze, ale ciekawą pamiątką będzie także nieco odważniejsza zmysłowa sesja w pomieszczeniu. Przejrzyjcie portfolio wybranego fotografa przed sesją, aby sprawdzić, na jakie efekty możecie liczyć.