Najnowszy tygodnik Dziennik Elbląski już dostępny!

2023-12-08 08:20:03(ost. akt: 2023-12-08 08:31:59)
Olsztyn nie straci, a Elbląg zyska? O co chodzi? Zapraszamy do lektury! Najnowszy tygodnik Dziennik Elbląski jest już dostępny w sprzedaży stacjonarnej i bez wychodzenia z domu na kupgazete.pl.
Tygodnik Dziennik Elbląski ukazuje się w każdy piątek i jest dostępny w sprzedaży przez cały tydzień. Co tydzień znajdziecie w gazecie najciekawsze informacje z Elbląga i okolic, wiadomości sportowe, inspirujące rozmowy, program TV, ogłoszenia i kalendarz imprez — nadchodzące wydarzenia. Na Czytelników czeka także krzyżówka i sudoku.

W najnowszym wydaniu Dziennika Elbląskiego kolejna część cyklu Leksykon Fotografów, w którym Danuta Thiel-Melerska przybliża nam sylwetki fotografów dawnego Elbląga. Najnowsze wydanie to także Turystyczne ABC i już literka W jak Wysoczyzna Elbląska, której tajemnice poznajecie dzięki pracownikom Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej.

W Dzienniku Elbląskim opisujemy również historię małego Wiktorka, który dzielnie walczy z rakiem właściwie przez pół swojego życia... Zbiórka na rzecz Wiktorka trwa TUTAJ.

Rozmawiamy też z Anią Gawron, utalentowaną artystką z Elbląga, która opowiedziała nam o swoich pasjach, planach i osiągnięciach.

Co jeszcze? Sprawdźcie sami! Kupując Dziennik Elbląski, wspieracie lokalne media, warto sięgać po naszą gazetę, wybierając się na zakupy! Znajdziecie nas w sklepach, salonach prasowych i kioskach oraz na pocztach i stacjach Orlen.